infolinka a poradenstvo:   0908 970 702

E-shop

 

Prírodné produkty na podporu imunity. Účinné pri vírusoch a baktériách.

 Začnite rok zdravo! Zelené potraviny plné vitamínov a minerálov teraz v akcii -40% 

  Dôkladná detoxikácia organizmu pomocou Cytosanu - teraz v AKCII

 

Máte vši? Zbavte sa ich s Nitty Gritty. Vyberať hnidy s patentovaným Nitty Gritty hrebeňom je brnkačka!

 

UPOZORNENIE:

 

Prírodné produkty majú podporný účinok na zvyšovanie imunity alebo pri liečbe špecifických problémov uvedených v odporúčaniach. Ich použitie však treba konzultovať s ošetrujúcim lekárom. Platí to zvlášť pre tehotné a dojčiace matky, deti, osoby užívajúce lieky a osoby s vážnymi zdravotnými problémami. Prečítajte si prosím starostlivo príbalový leták a užívajte naše produkty podľa odporúčaného postupu. Ďakujeme.

Neprehliadnite

arr3ZĽAVA 3% NA VŠETKO, STAČÍ SA ZAREGISTROVAŤZaregistrujte sa a získate u nás okamžite zľavu vo výške 3 % na každý nákup. Vyplňte údaje... arr3AJURVÉDSKA MEDICÍNA PRIAMO Z INDIEPrinášame Vám priamo z Indie prvotriedne produkty vedúcej ajurvédskej značky PLANET... arr3Význam dobrých baktérií - fenomén mikrobiómuKeď pripravujem prednášky o imunite, častých ochoreniach a o možnostiach, ako vyčistiť telo pomocou...

Kontakty

INFOLINKA:
tel: 0908 970 702
info@mamazem.sk
8:00 - 18:00

Akcia

Naša cena 8,40 EUR
skladom
Naša cena 11,90 EUR
skladom


Cysty na vaječníku

Kniha prírodnej liečby, Aneta BenediktováCysty sú malé útvary naplnené tekutinou, ktoré vznikajú na vaječníkoch. Niekedy vznikajú iba náhodne, u niektorých žien sa ale tvoria pravidelne a vo väčšom množstve, vtedy hovoríme o polycystických vaječníkoch. Medicína presnú príčinu vzniku neudáva. Z pohľadu alternatívnej medicíny má na vznik cýst veľký vplyv chronický stres, ďalej nadmerné užívanie hormonálnych preparátov, vysoký výskyt hormónov v potrave, nedostatok vytamínov a minerálov v prirodzenej strav a v neposlednom rade aj celkový životný štýl. Vznik cýst veľmi často súvisí s celkovo zníženou imunitou organizmu, alergiami a chronickými zápalmi v tele alebo častými kandidózami.

Liečba:

Striedavo po dni piť čaje ANTICANDID 3/4 litra za deň, PEČEŇ 3/4 l za deň a IMUNITA 3/4 l za deň. Tieto čaje neustále striedať. K tomu denne užívať tinktúru z púčikov MALINÍK, ďalej vitamín E, vitamíny B a prírodný prípravok obsahujúci bylinu VILCACORA.

Odporúčania sme prevzali z knihy KNIHA PRÍRODNEJ LIEČBY od Anety Benediktovej.

 

Ďalšie zaujímavé články:

Gemmoterapia - púčikové tinktúry

Serafin - prírodné produkty (viac informácií o značke)

Gynex je vhodný pre ženy aj mužov

Serafin Radca - odporúčané tinktúry a čaje podľa chorôb

 

 

MjMxYzg