infolinka a poradenstvo:   0908 970 702

E-shop

 

Prírodné produkty na podporu imunity. Účinné pri vírusoch a baktériách.

 

 

  Dôkladná detoxikácia organizmu pomocou Cytosanu - teraz v AKCII

 

Máte vši? Zbavte sa ich s Nitty Gritty. Vyberať hnidy s patentovaným Nitty Gritty hrebeňom je brnkačka!

 

UPOZORNENIE:

 

Prírodné produkty majú podporný účinok na zvyšovanie imunity alebo pri liečbe špecifických problémov uvedených v odporúčaniach. Ich použitie však treba konzultovať s ošetrujúcim lekárom. Platí to zvlášť pre tehotné a dojčiace matky, deti, osoby užívajúce lieky a osoby s vážnymi zdravotnými problémami. Prečítajte si prosím starostlivo príbalový leták a užívajte naše produkty podľa odporúčaného postupu. Ďakujeme.

Neprehliadnite

arr3AJURVÉDSKA MEDICÍNA PRIAMO Z INDIEPrinášame Vám priamo z Indie prvotriedne produkty vedúcej ajurvédskej značky PLANET... arr3Význam dobrých baktérií - fenomén mikrobiómuKeď pripravujem prednášky o imunite, častých ochoreniach a o možnostiach, ako vyčistiť telo pomocou... arr3ZĽAVA 3% NA VŠETKO, STAČÍ SA ZAREGISTROVAŤZaregistrujte sa a získate u nás okamžite zľavu vo výške 3 % na každý nákup. Vyplňte údaje...

Kontakty

INFOLINKA:
tel: 0908 970 702
info@mamazem.sk
8:00 - 18:00


Cysty na vaječníku

Kniha prírodnej liečby, Aneta BenediktováCysty sú malé útvary naplnené tekutinou, ktoré vznikajú na vaječníkoch. Niekedy vznikajú iba náhodne, u niektorých žien sa ale tvoria pravidelne a vo väčšom množstve, vtedy hovoríme o polycystických vaječníkoch. Medicína presnú príčinu vzniku neudáva. Z pohľadu alternatívnej medicíny má na vznik cýst veľký vplyv chronický stres, ďalej nadmerné užívanie hormonálnych preparátov, vysoký výskyt hormónov v potrave, nedostatok vytamínov a minerálov v prirodzenej strav a v neposlednom rade aj celkový životný štýl. Vznik cýst veľmi často súvisí s celkovo zníženou imunitou organizmu, alergiami a chronickými zápalmi v tele alebo častými kandidózami.

Liečba:

Striedavo po dni piť čaje ANTICANDID 3/4 litra za deň, PEČEŇ 3/4 l za deň a IMUNITA 3/4 l za deň. Tieto čaje neustále striedať. K tomu denne užívať tinktúru z púčikov MALINÍK, ďalej vitamín E, vitamíny B a prírodný prípravok obsahujúci bylinu VILCACORA.

Odporúčania sme prevzali z knihy KNIHA PRÍRODNEJ LIEČBY od Anety Benediktovej.

 

Ďalšie zaujímavé články:

Gemmoterapia - púčikové tinktúry

Serafin - prírodné produkty (viac informácií o značke)

Gynex je vhodný pre ženy aj mužov

Serafin Radca - odporúčané tinktúry a čaje podľa chorôb


 

YzAwOTUx