infolinka a poradenstvo:   0908 970 702

E-shop

 

Prírodné produkty na podporu imunity. Účinné pri vírusoch a baktériách.

 Začnite rok zdravo! Zelené potraviny plné vitamínov a minerálov teraz v akcii -40% 

  Dôkladná detoxikácia organizmu pomocou Cytosanu - teraz v AKCII

 

Máte vši? Zbavte sa ich s Nitty Gritty. Vyberať hnidy s patentovaným Nitty Gritty hrebeňom je brnkačka!

 

UPOZORNENIE:

 

Prírodné produkty majú podporný účinok na zvyšovanie imunity alebo pri liečbe špecifických problémov uvedených v odporúčaniach. Ich použitie však treba konzultovať s ošetrujúcim lekárom. Platí to zvlášť pre tehotné a dojčiace matky, deti, osoby užívajúce lieky a osoby s vážnymi zdravotnými problémami. Prečítajte si prosím starostlivo príbalový leták a užívajte naše produkty podľa odporúčaného postupu. Ďakujeme.

Neprehliadnite

arr3ZĽAVA 3% NA VŠETKO, STAČÍ SA ZAREGISTROVAŤZaregistrujte sa a získate u nás okamžite zľavu vo výške 3 % na každý nákup. Vyplňte údaje... arr3AJURVÉDSKA MEDICÍNA PRIAMO Z INDIEPrinášame Vám priamo z Indie prvotriedne produkty vedúcej ajurvédskej značky PLANET... arr3Význam dobrých baktérií - fenomén mikrobiómuKeď pripravujem prednášky o imunite, častých ochoreniach a o možnostiach, ako vyčistiť telo pomocou...

Kontakty

INFOLINKA:
tel: 0908 970 702
info@mamazem.sk
8:00 - 18:00


Za zmyselnou vôňou Smilaxu

Smilax lekársky EnergySmilax lekársky, Smilax officinalis alebo Sarsaparilla veracruz sa na nedostatok obľúbenosti sťažovať nemôže. Jeho neodolateľná korenistá vôňa, ktorá vzdialene pripomína vianočné pečivo, si mnohých z nás podmaní už pri prvom letmom stretnutí. Aj farba pripraveného nálevu zaujme svojim iskrivým, tehlovočerveným až “brusnicovým” nádychom. Mnohí ľudia, ktorí nápoj už vyskúšali, tvrdia, že na jeho užívanie sa úprimne tešia nielen pre jeho účinky, ale aj kvôli vyváženej, jemnej a láskavej chuti, akoby s prídavkom vanilky.

 

SMILAX DOMA JE V AMERIKE

 

Domovinou tejto popínavej rastliny je Latinská Amerika. Dnes sa však nachádza aj v ďalších tropických a subtropických oblastiach, napr. v Indii, odkiaľ pochádza aj sušený koreň tohto prírodného skvostu z ponuky spoločnosti Energy. Smilax využívali domorodí obyvatelia Latinskej Ameriky predovšetkým ako tonikum afrodiziakum, pri liečbe kožných problémov, horúčkach, prechladnutí, strate tekutín a reumatizme. Na začiatku 16. storočia sa táto bylina dostala do Európy a stala sa svetovo známou a uznávanou v súvislosti s liečbou choroby syfilis, a ďalších vážnych pohlavných a kožných problémov.

 

SMILAX JE ČAJ PRE MUŽOV A ŽENY

Smilax, ako napovedá modrá farba na obale produktu spoločnosti Energy, je výborný pomocník pri liečení mnohých urologických a obličkových problémov. Je protizápalový a zároveň prečisťuje. Pomáha odstraňovať piesok z obličiek a močového mechúra, odpadové soli z tela, detoxikuje pečeň, znižuje zaťaženie organizmu ťažkými kovmi. Obmedzuje vznik artróz, dny, reumatoidnej artritídy, utišuje bolesti kĺbov.

Smilax je dnes veľmi obľúbeným nápojom športovcov, pretože podporuje rast svalovej hmoty. Pri tejto informácii sa mnohé ženy zľaknú a podotknú, že o veľké bicepsy nestoja. Také jednoduché to zasa nie je. Nepredpokladajme, že pri pravidelnom pití prípravku sa naše tukové vankúšiky a ochabnuté tkanivo samé transformuje do prepracovaných svalov, aké vidíme u špičkových kulturistov. Sarsaparilla podporuje tvorbu testosterónu a progesterónu. Harmonizuje hormonálny systém mužov aj žien, pomáha preklenúť menopauzu. Aktivizuje sexuálnu túžbu oboch pohlaví, umocňuje erekciu bez toho, aby zvyšovala celkový krvný tlak. Smilax znižuje hladinu škodlivého cholesterolu, tlmí bolesť, povzbudzuje metabolizmus a imunitu, čistí krv a aknóznu pleť. Je veľmi účinný pri problémoch s lupienkou. Pri pravidelnom pití po dobu piatich mesiacov ustúpila psoriáza (lupienka) až u 70% pacientov bez toho, aby sa prejavy choroby vrátili. Pôsobí aj na iné kožné problémy, ekzémy a alergie. Zlepšuje obranyschopnosť organizmu, stimuluje tvorbu bielych krviniek a urýchľuje hojenie rán. Odstraňuje únavu, tlmí aj fyzické napätie. Obsahuje antioxidanty, vitamíny (A, B-komplex, C, D), minerály (vápnik, meď, železo, jód, mangán, draslík, kremík, sodík, síra) a ďalšie látky, dôležité pre ľudský organizmus.

 

Zlatuše Knollová

Článok sme prevzali z webu spoločnosti Energy s.r.o.

Kompletnú ponuku exkluzívnych čajov Energy nájdete tu.

 

Ďalšie zaujímavé články:

Tribulus - zelená viagra

Prírodné prípravky pre pevnejšiu a dlhšiu erekciu

Neplodnosť alebo Ako zvýšiť šance na otehotnenie

 

 

MmVlZWEz