infolinka a poradenstvo:   0908 970 702

E-shop

 

Prírodné produkty na podporu imunity. Účinné pri vírusoch a baktériách.

 Začnite rok zdravo! Zelené potraviny plné vitamínov a minerálov teraz v akcii -40% 

  Dôkladná detoxikácia organizmu pomocou Cytosanu - teraz v AKCII

 

Máte vši? Zbavte sa ich s Nitty Gritty. Vyberať hnidy s patentovaným Nitty Gritty hrebeňom je brnkačka!

 

UPOZORNENIE:

 

Prírodné produkty majú podporný účinok na zvyšovanie imunity alebo pri liečbe špecifických problémov uvedených v odporúčaniach. Ich použitie však treba konzultovať s ošetrujúcim lekárom. Platí to zvlášť pre tehotné a dojčiace matky, deti, osoby užívajúce lieky a osoby s vážnymi zdravotnými problémami. Prečítajte si prosím starostlivo príbalový leták a užívajte naše produkty podľa odporúčaného postupu. Ďakujeme.

Neprehliadnite

arr3ZĽAVA 3% NA VŠETKO, STAČÍ SA ZAREGISTROVAŤZaregistrujte sa a získate u nás okamžite zľavu vo výške 3 % na každý nákup. Vyplňte údaje... arr3AJURVÉDSKA MEDICÍNA PRIAMO Z INDIEPrinášame Vám priamo z Indie prvotriedne produkty vedúcej ajurvédskej značky PLANET... arr3Význam dobrých baktérií - fenomén mikrobiómuKeď pripravujem prednášky o imunite, častých ochoreniach a o možnostiach, ako vyčistiť telo pomocou...

Kontakty

INFOLINKA:
tel: 0908 970 702
info@mamazem.sk
8:00 - 18:00

Akcia

Naša cena 7,50 EUR
skladom
Naša cena 2,90 EUR
skladom


Alergia je ochorenie látkovej výmeny

Ak chceme ovplyvňovať alergiu prírodnou cestou, je potrebné si uvedomiť, že sa jedná o ochorenie látkovej výmeny, a to najmä o dysfunkciu pečene, následnej aj tenkého čreva a imunitného systému, ktorý s týmito orgánmi súvisí. Veľa alergikov namietne, že nie sú alkoholici, prečo by im teda mala zle fungovať pečeň. Skúste sa niekedy zamyslieť nad tým, koľko chemických a teda telu neprirodzených látok sa do nášho organizmu denne dostane. Kde tieto látky hľadať? Najmä v strave, ďalej v liekoch, ktoré často bezmyšlienkovite hltáme, ďalej vo vode, v ovzduší, v kozmetických prípravkoch a podobne. Pokiaľ máte záujem so svojími alergiami pracovať, je preto prvým a základným opatrením úprava stravy (viď tabuľka vhodných a nevhodných potravín). Pokiaľ neupravíte svoj jedálniček, liečba bude mať len obmedzený efekt a nedôjde k dlhodobému zlepšeniu. Ruku v ruke s úpravou stravy je vhodné nasadiť bylinnú liečbu. Tá sa vždy skladá z bylín ovplyvňujúcich alergie a pečeň a k nim je potrebné pridať čaj, ktorý ovplyvní symptómy - príznaky alergie. Pokiaľ napríklad trpíte alergickou bronchitídou, pridáte čaj na priedušky, pokiaľ trpíte kožnými prejavmi, pridáte čaj na kožu a podobne.

Úryvok z knihy Anety Benediktovej: Kniha prírodnej liečby

Kompletnú ponuku prírodných prípravkov, ktoré sa odoporúčajú pri liečbe alergií, nájdete tu.

 

Ďalšie zaujímavé články:

Alergia - ako účinne riešiť túto chorobu 21. storočia

Chráňme si pečeň, život bez nej nie je možný

Ako sa dá liečiť a vyliečiť atopický ekzém

 

ZjBiYzV