infolinka a poradenstvo:   0908 970 702

E-shop

 

Prírodné produkty na podporu imunity. Účinné pri vírusoch a baktériách.

 Začnite rok zdravo! Zelené potraviny plné vitamínov a minerálov teraz v akcii -40% 

  Dôkladná detoxikácia organizmu pomocou Cytosanu - teraz v AKCII

 

Máte vši? Zbavte sa ich s Nitty Gritty. Vyberať hnidy s patentovaným Nitty Gritty hrebeňom je brnkačka!

 

UPOZORNENIE:

 

Prírodné produkty majú podporný účinok na zvyšovanie imunity alebo pri liečbe špecifických problémov uvedených v odporúčaniach. Ich použitie však treba konzultovať s ošetrujúcim lekárom. Platí to zvlášť pre tehotné a dojčiace matky, deti, osoby užívajúce lieky a osoby s vážnymi zdravotnými problémami. Prečítajte si prosím starostlivo príbalový leták a užívajte naše produkty podľa odporúčaného postupu. Ďakujeme.

Neprehliadnite

arr3ZĽAVA 3% NA VŠETKO, STAČÍ SA ZAREGISTROVAŤZaregistrujte sa a získate u nás okamžite zľavu vo výške 3 % na každý nákup. Vyplňte údaje... arr3AJURVÉDSKA MEDICÍNA PRIAMO Z INDIEPrinášame Vám priamo z Indie prvotriedne produkty vedúcej ajurvédskej značky PLANET... arr3Význam dobrých baktérií - fenomén mikrobiómuKeď pripravujem prednášky o imunite, častých ochoreniach a o možnostiach, ako vyčistiť telo pomocou...

Kontakty

INFOLINKA:
tel: 0908 970 702
info@mamazem.sk
8:00 - 18:00


Alternatívna liečba kŕčových žíl podľa Anety Benediktovej

Kŕčové žily najčastejšie vznikajú oslabenou cievnou stenou v oblasti dolných končatín v miestach, v ktorých sa hromadí krv, rozširuje cieva a v nej potom vznikajú rôzne výchlipky. Cievna stena je zložená z veľkého množstva stavebných látok, medzi ktoré patrí tiež vápnik a iné zásadité minerály. Pokiaľ je naše telo stabilne atakované kyslými produktami a musí ich neustále neutralizovať, používa na túto reakciu vápnik a zásadité látky z cievnej steny a tím dochádza k jej oslabovaniu.

Komplikáciou u kŕčových žíl môže byť ich zápal, prípadne aj bercový vred. U ľudí s kŕčovými žilami je tiež veľké nebezpečenstvo trombózy. Odporúčam toto ochorenie nepodceňovať. Je dôležité pravidelne uľavovať dolným končatinám v polohe so zdvihnutými nohami. Veľmi účinné, avšak pacientami podceľované, je striedanie teplej a studenej sprchy. Na prekrvenie končatín veľmi dobre pomáha pohyb, najmä chôdza. Pokiaľ užívate nejaké lieky, najmä hormonálnu antikoncepciu a trpíte kŕčovými žilami, vystavujete sa veľkému riziku trombózy.

 

Alternatívna liečba kŕčových žíl podľa Anety Benediktovej:

Pri problémoch s kŕčovými žilami: bolesti a opuchy: denne užívať čaj KŔČOVÉ ŽILY 3/4 litra popíjať počas dňa. K tomu denne užívať púčikové tinktúry PAGAŠTAN KONSKÝ a MEDVEDÍ CESNAK. Ďalej odporúčam MINERÁLY NA ODKYSLENIE.

Pri výskyte kŕčových žíl bez výraznejších problémov odporúčam preventívne najmä v letnom období užívať tinktúru zo zmesi púčikov ŽILY A LYMFA.

 

V článku sme čerpali z Knihy prírodnej liečby Anety Benediktovej.

 

Ďalšie zaujímavé články:

Kŕčové žily - vznik a liečba kŕčových žíl

Hemoroidy - zlatá žila

Krémy Energy pre každého

Serafin Radca - odporúčané tinktúry a čaje podľa chorôb

 

 

ZDNmN