infolinka a poradenstvo:   0908 970 702

E-shop

 

Prírodné produkty na podporu imunity. Účinné pri vírusoch a baktériách.

 Začnite rok zdravo! Zelené potraviny plné vitamínov a minerálov teraz v akcii -40% 

  Dôkladná detoxikácia organizmu pomocou Cytosanu - teraz v AKCII

 

Máte vši? Zbavte sa ich s Nitty Gritty. Vyberať hnidy s patentovaným Nitty Gritty hrebeňom je brnkačka!

 

UPOZORNENIE:

 

Prírodné produkty majú podporný účinok na zvyšovanie imunity alebo pri liečbe špecifických problémov uvedených v odporúčaniach. Ich použitie však treba konzultovať s ošetrujúcim lekárom. Platí to zvlášť pre tehotné a dojčiace matky, deti, osoby užívajúce lieky a osoby s vážnymi zdravotnými problémami. Prečítajte si prosím starostlivo príbalový leták a užívajte naše produkty podľa odporúčaného postupu. Ďakujeme.

Neprehliadnite

arr3ZĽAVA 3% NA VŠETKO, STAČÍ SA ZAREGISTROVAŤZaregistrujte sa a získate u nás okamžite zľavu vo výške 3 % na každý nákup. Vyplňte údaje... arr3AJURVÉDSKA MEDICÍNA PRIAMO Z INDIEPrinášame Vám priamo z Indie prvotriedne produkty vedúcej ajurvédskej značky PLANET... arr3Význam dobrých baktérií - fenomén mikrobiómuKeď pripravujem prednášky o imunite, častých ochoreniach a o možnostiach, ako vyčistiť telo pomocou...

Kontakty

INFOLINKA:
tel: 0908 970 702
info@mamazem.sk
8:00 - 18:00


Mastichové kapsuly - Chioská Masticha Original


Ako už mnohí viete, Chioská masticha je vzácna živica z gréckeho ostrova Chios, aj to len z jeho južnej časti.

Má vynikajúce účinky na celý tráviaci trakt, od ústnej dutiny až po hrubé črevo. Blahodárne pôsobí najmä na sliznice, či už pažeráka, žalúdka alebo čriev a je to vynikajúci prírodný zabijak nežiadúcich baktérií v tráviacom trakte (helikobakter, e.coli a podobne).

Pri kúpe výrobkov z Chioskej mastichy si dajte pozor na to, či kupujete originálny produkt.

Chioska masticha - mastichove kapsulyPestovanie a distribúcia Chioskej mastichy je prísne chránená. Jediným dodávateľom Chioskej mastichy z južnej časti ostrova Chios je CHIOS MASTIHA GROWERS ASSOCIATION. Všetky vedecké výskumy ohľadom Chioskej mastichy sa týkajú práve mastichy produkovanej touto asiociáciou.

Napr. mastichové kapsuly sa vyrábajú a dodávajú v jedinom známom zelenom obale, ktorý môžete vidieť na obrázku. V inej forme sa tieto kapsuly kúpiť nedajú.

Pre lepšiu orientáciu si pozrite originálny web Asociácie pestovateľov Chioskej mastichy so zobrazením mastichových kapsulí.

Všetky nami ponúkané mastichové produkty pochádzajú práve z tohto zdroja a kúpite ich u mnohých predajcov po celom Slovensku.

Kompletný zoznam predajcov Chioskej mastichy z tohto zdroja nájdete tu.

Hoci Chioská masticha nie je práve lacný produkt, investícia do nej sa určite oplatí. Investujte do kúpy originálneho produktu v originálnom balení, kde si môžete byť istí, že obsahuje to, čo má.

 

Všetky produkty vyrobené dodávateľom CHIOS MASTIHA GROWERS ASSOCIATION nesú na sebe pečiatku tejto spoločnosti:

The Chios Gum Mastic Growers Association Original Product Quaranteed

 

Môže Vás zaujímať:

Všetky články o Chioskej mastiche

 

NzFiMjNhN