infolinka a poradenstvo:   0908 970 702

E-shop

 

Prírodné produkty na podporu imunity. Účinné pri vírusoch a baktériách.

 Začnite rok zdravo! Zelené potraviny plné vitamínov a minerálov teraz v akcii -40% 

  Dôkladná detoxikácia organizmu pomocou Cytosanu - teraz v AKCII

 

Máte vši? Zbavte sa ich s Nitty Gritty. Vyberať hnidy s patentovaným Nitty Gritty hrebeňom je brnkačka!

 

UPOZORNENIE:

 

Prírodné produkty majú podporný účinok na zvyšovanie imunity alebo pri liečbe špecifických problémov uvedených v odporúčaniach. Ich použitie však treba konzultovať s ošetrujúcim lekárom. Platí to zvlášť pre tehotné a dojčiace matky, deti, osoby užívajúce lieky a osoby s vážnymi zdravotnými problémami. Prečítajte si prosím starostlivo príbalový leták a užívajte naše produkty podľa odporúčaného postupu. Ďakujeme.

Neprehliadnite

arr3ZĽAVA 3% NA VŠETKO, STAČÍ SA ZAREGISTROVAŤZaregistrujte sa a získate u nás okamžite zľavu vo výške 3 % na každý nákup. Vyplňte údaje... arr3AJURVÉDSKA MEDICÍNA PRIAMO Z INDIEPrinášame Vám priamo z Indie prvotriedne produkty vedúcej ajurvédskej značky PLANET... arr3Význam dobrých baktérií - fenomén mikrobiómuKeď pripravujem prednášky o imunite, častých ochoreniach a o možnostiach, ako vyčistiť telo pomocou...

Kontakty

INFOLINKA:
tel: 0908 970 702
info@mamazem.sk
8:00 - 18:00


Všetko pre deti

Sme baby friendly:

1. Široký výber pre deti

(plánované, pod srdcom nosené, malé aj tie väčšie)

Sme presvedčení o tom, že práve tehuľky, kojace maminy a matky detí by mali siahať po prírodných a bio produktoch, ktoré ocenia ony sami a aj celá rodina. Preto sa snažíme ponúkať široký sortiment práve pre Vás a od jednotlivých výrobcov vyberáme to najlepšie.

 

 

2. Jasne označená vhodnosť produktu.

Pri každom produkte nájdete informáciu o tom, či je vhodný pre tehuľky/kojace maminy, bábätká a malé deti alebo väčšie deti. V detaile produktu nájdete vždy príslušnú poznámku od akého veku je vhodný pre deti, prípadne pre tehuľky a kojace maminy.

2 vekové kategórie detí:

1. bábätká a malé deti: 0 - 3 roky

2. škôlkári a väčšie deti: od 3 rokov

 

 

 

3. Máte pochybnosti o vhodnosti prípravku? Radi vám poradíme.

Opýtajte sa nás v poradni.

 

 

 

ODc4N