infolinka a poradenstvo:   0908 970 702

E-shop

 

Prírodné produkty na podporu imunity. Účinné pri vírusoch a baktériách.

 

 

  Dôkladná detoxikácia organizmu pomocou Cytosanu - teraz v AKCII

 

Máte vši? Zbavte sa ich s Nitty Gritty. Vyberať hnidy s patentovaným Nitty Gritty hrebeňom je brnkačka!

 

UPOZORNENIE:

 

Prírodné produkty majú podporný účinok na zvyšovanie imunity alebo pri liečbe špecifických problémov uvedených v odporúčaniach. Ich použitie však treba konzultovať s ošetrujúcim lekárom. Platí to zvlášť pre tehotné a dojčiace matky, deti, osoby užívajúce lieky a osoby s vážnymi zdravotnými problémami. Prečítajte si prosím starostlivo príbalový leták a užívajte naše produkty podľa odporúčaného postupu. Ďakujeme.

Neprehliadnite

arr3VIANOČNÝ DARČEK PRE VÁS PRI NÁKUPE NAD 60 EUR Milí zákazníci, od dnes u nás platí vianočná akcia. Ku každému nákupu nad 60 EUR máte nielen... arr3ZĽAVA 3% NA VŠETKO, STAČÍ SA ZAREGISTROVAŤZaregistrujte sa a získate u nás okamžite zľavu vo výške 3 % na každý nákup. Vyplňte údaje... arr3AJURVÉDSKA MEDICÍNA PRIAMO Z INDIEPrinášame Vám priamo z Indie prvotriedne produkty vedúcej ajurvédskej značky PLANET... arr3Význam dobrých baktérií - fenomén mikrobiómuKeď pripravujem prednášky o imunite, častých ochoreniach a o možnostiach, ako vyčistiť telo pomocou...

Kontakty

INFOLINKA:
tel: 0908 970 702
info@mamazem.sk
8:00 - 18:00


Audiron – “malý veľký” pomocník proti bolesti, zápalu a svrbeniu

Audiron: bolesť zubov, bolesť uší, zápal ucha

Audiron patrí medzi jeden z prvých prípravkov, ktoré firma Energy vyvinula. Na trhu je teda už mnoho rokov, a za ten čas si získal množstvo vďačných a verných priaznivcov. Je zaujímavé, že hoci sa o ňom veľmi málo hovorí, jeho obľúbenosť je podivuhodne stabilná. Audiron si reklamu zrejme robí sám, čo svedčí o jeho vysokej kvalite a účinnosti zvolenej bylinnej kompozície. Zloženie Audironu má silné protizápalové účinky, likviduje pôvodcov vírusovej aj bakteriálnej infekcie, a zároveň pôsobí hojivo na kožu a sliznice. Z hľadiska čínskej medicíny patrí k prvku kov, ktorý je zosobnením čistoty a sterility. Audiron sa osvedčuje najmä pri liečbe širokej škály problémov s ušami a sluchom. Pôsobí proti svrbeniu vonkajšieho zvukovodu, hučaniu a zaliehaniu v ušiach, a aj pri nedoslýchavosti. Najčastejšie uplatnenie nachádza predovšetkým u detských zápalov stredného ucha, ktoré je vďaka anatomicky kratšej a užšej Eustachovej trubici výrazne náchylnejšie k zápalom než stredné ucho dospelého človeka. Hociktorá matka je Audironu vďačná za utíšenie plaču svojho dieťatka, ktoré sa v noci budí na bolesť ušiek. Mnoho rodičov aj popisuje, že vďaka zázračne rýchlej účinnosti Audironu nemuseli podstupovať so svojim dieťaťom tak veľmi nepríjemné pichanie ušného bubienka. Pichanie ušného bubienka nie je totiž zďaleka len nepríjemné a bolestivé, ale pri opakovanom zákroku môžu zrasty na bubienku spôsobovať zhoršenie sluchu, ktoré potom dieťa sprevádza aj do dospelosti. Protizápalové pôsobenie Audironu sa dá úspešne využiť aj pri akomkoľvek nachladnutí, nádche alebo zdurení uzlín. Je vhodné potierať ním krk a šiju, oblasť podčeľustných a krčných uzlín a za ušami, a nos vytierať navlhčeným tampónikom. Pri nádche a zdurení slizníc sa môže nakvapkať do vriacej vody a použiť na inhaláciu, ktorá uvoľní dutiny a upokojí podráždené sliznice. Pri bolestiach a zápaloch zubov, a rovnako tak pri kašli a bolestiach v krku, sa Audiron môže použiť aj vnútorne, zriedený vo forme kloktadla. Audiron sa dá dokonca využiť aj pri svrbení a vaginálnom výtoku v počiatočnom štádiu alebo ako prevencia proti infekcii po návšteve verejného kúpaliska – stačí nakvapkať niekoľko kvapiek na spodnú bielizeň. Veľmi dobre sa Audiron hodí na ošetrenie hnisavých mokvavých vriedkov, bradavíc a oparov. Audiron zrejme trpí syndrómom veľmi dobrého pracovníka, ktorý je konštantne natoľko dobrý, že už sa o tom ani nikto nezmieňuje. Obrazné potľapkanie po chrbte si naozaj zaslúži: “Ide ti to dobre, chlapče, sme na teba hrdí, len tak ďalej!”.

Podrobný popis Audironu nájdete tu.

 

 

 

Mgr. Tereza VIKTOROVÁ

 

Článok je prevzatý zo stránky výrobcu produktov Energy.

 

Ďalšie zaujímavé články:

Renol u detí (zápaly ucha, zväčšené mandle)

Tulsi - posvätná bylinka s mnohorakým účinkom

 

MDkwM2