infolinka a poradenstvo:   0908 970 702

E-shop

 

Prírodné produkty na podporu imunity. Účinné pri vírusoch a baktériách.

 Začnite rok zdravo! Zelené potraviny plné vitamínov a minerálov teraz v akcii -40% 

  Dôkladná detoxikácia organizmu pomocou Cytosanu - teraz v AKCII

 

Máte vši? Zbavte sa ich s Nitty Gritty. Vyberať hnidy s patentovaným Nitty Gritty hrebeňom je brnkačka!

 

UPOZORNENIE:

 

Prírodné produkty majú podporný účinok na zvyšovanie imunity alebo pri liečbe špecifických problémov uvedených v odporúčaniach. Ich použitie však treba konzultovať s ošetrujúcim lekárom. Platí to zvlášť pre tehotné a dojčiace matky, deti, osoby užívajúce lieky a osoby s vážnymi zdravotnými problémami. Prečítajte si prosím starostlivo príbalový leták a užívajte naše produkty podľa odporúčaného postupu. Ďakujeme.

Neprehliadnite

arr3ZĽAVA 3% NA VŠETKO, STAČÍ SA ZAREGISTROVAŤZaregistrujte sa a získate u nás okamžite zľavu vo výške 3 % na každý nákup. Vyplňte údaje... arr3AJURVÉDSKA MEDICÍNA PRIAMO Z INDIEPrinášame Vám priamo z Indie prvotriedne produkty vedúcej ajurvédskej značky PLANET... arr3Význam dobrých baktérií - fenomén mikrobiómuKeď pripravujem prednášky o imunite, častých ochoreniach a o možnostiach, ako vyčistiť telo pomocou...

Kontakty

INFOLINKA:
tel: 0908 970 702
info@mamazem.sk
8:00 - 18:00


Najčastejšie otázky a odpovede o užívaní čajov a tinktúr

Môžu vaše tinktúry užívať deti a pokiaľ áno, od koľko rokov?

Podľa zákona Európskej únie sme povinní na obal všetkých potravinových doplnkov uvádzať, že nie sú vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy, bez ohľadu na to či naozaj vhodné sú alebo nie. Jedinou prekážkou u tinktúr je alkohol, ktorý obsahujú. Pre deti odporúčam skôr tinktúry z pupeňov rastlín, kde je menej alkoholu. Tinktúru nakvapkajte do horúcej vody, alkohol sa odparí a môžete ju podávať deťom od troch rokoch.

(U čajov sme na základe odporúčaní p. Benediktovej vyznačili ich vhodnosť pre tehotné/kojace mamičky a deti, pozn. mamazem tím).

 

Môžem kombinovať niekoľko čajov a tinktúr dohromady?

Áno, môžete. Je to veľmi výhodné a zaistí to lepší účinok. Môžete sa riadiť podľa Osobného radcu, ktorý nájdete na e-schope. Odporúčam čaje striedať po dni, to znamená v jeden deň piť iba jeden typ čaju. Tinktúry je vhodné užívať maximálne dve denne spoločne i s bylinným čajmi. Pokiaľ si neviete rady a alebo máte konkrétne problémy môžete navštíviť niektorú z mojich poradní.

uznávaná liečiteľka Aneta Benediktová

 

ZWQ3NGMzN