infolinka a poradenstvo:   0908 970 702

E-shop

 

Prírodné produkty na podporu imunity. Účinné pri vírusoch a baktériách.

 Začnite rok zdravo! Zelené potraviny plné vitamínov a minerálov teraz v akcii -40% 

  Dôkladná detoxikácia organizmu pomocou Cytosanu - teraz v AKCII

 

Máte vši? Zbavte sa ich s Nitty Gritty. Vyberať hnidy s patentovaným Nitty Gritty hrebeňom je brnkačka!

 

UPOZORNENIE:

 

Prírodné produkty majú podporný účinok na zvyšovanie imunity alebo pri liečbe špecifických problémov uvedených v odporúčaniach. Ich použitie však treba konzultovať s ošetrujúcim lekárom. Platí to zvlášť pre tehotné a dojčiace matky, deti, osoby užívajúce lieky a osoby s vážnymi zdravotnými problémami. Prečítajte si prosím starostlivo príbalový leták a užívajte naše produkty podľa odporúčaného postupu. Ďakujeme.

Neprehliadnite

arr3ZĽAVA 3% NA VŠETKO, STAČÍ SA ZAREGISTROVAŤZaregistrujte sa a získate u nás okamžite zľavu vo výške 3 % na každý nákup. Vyplňte údaje... arr3AJURVÉDSKA MEDICÍNA PRIAMO Z INDIEPrinášame Vám priamo z Indie prvotriedne produkty vedúcej ajurvédskej značky PLANET... arr3Význam dobrých baktérií - fenomén mikrobiómuKeď pripravujem prednášky o imunite, častých ochoreniach a o možnostiach, ako vyčistiť telo pomocou...

Kontakty

INFOLINKA:
tel: 0908 970 702
info@mamazem.sk
8:00 - 18:00


Účinky šalvie v Grepofite

So studenými jesennými (po horúcom lete by schladenie bolo naozaj vhodné) dňami nás opäť čaká útokGrepofit: silné antivírusové látky všetkých možných mikroorganizmov na naše telesné schránky. Potrebujeme mu čeliť, aby sme na konci roka zvládli dobehnúť aspoň zlomok toho, čo sme si na začiatku roka predsavzali, a v jeho priebehu nestihli. Zlatým štandardom v širokej ponuke bioinformačných prípravkov Energy je v tomto období Grepofit, ktorý je vhodné kombinovať s Vironalom.

Okrem extraktu z grapefruitových jadier a ibišteka sudánskeho je súčasťou jeho zloženia aj extrakt zo šalvie lekárskej. Šalvia lekárska (listy) obsahuje hlavne silicu s hlavnými obsahovými zložkami thujonom, salviolom a cineolom, a súčasne triesloviny. Výťažky z listov šalvie lekárskej majú tzv. adstringentné účinky, čo znamená účinky sťahujúce a uľahčujúce hojenie. Pre tieto vlastnosti, a najmä pre svoje protizápalové pôsobenie na sliznice, sa s obľubou používa vo forme kvapiek pri zápaloch ústnej dutiny, nosohltanu a pri angíne. Pôsobenie šalvie lekárskej osviežuje dych a účinne pôsobí proti krvácaniu z ďasien. Preto býva často súčasťou prípravkov na čistenie zubov. Šalvia lekárska patrila nielen medzi liečivé byliny, ale aj medzi bežné korenie už v starovekom Ríme. A preto je celkom možné, že touto rastlinou si korenil svoje jedlá a samotný Gaius Julius Caesar. V 16. storočí sa pomocou šalvie zastavovalo krvácanie z rán, používala sa pri kŕčoch, trasúcich sa rukách a dokonca vraj uľahčovala aj počatie dieťaťa. Šalvia lekárska patrila v minulosti medzi bežne používané korenie. Dnes sa pri príprave pokrmov používa – na našu škodu – veľmi zriedka. Dajú sa z nej pripraviť vynikajúce pochúťky.

Článok sme prevzali zo stránky výrobcu Energy s.r.o.

 

ZjBiM