infolinka a poradenstvo:   0908 970 702

E-shop

 

Prírodné produkty na podporu imunity. Účinné pri vírusoch a baktériách.

 

 

  Dôkladná detoxikácia organizmu pomocou Cytosanu - teraz v AKCII

 

Máte vši? Zbavte sa ich s Nitty Gritty. Vyberať hnidy s patentovaným Nitty Gritty hrebeňom je brnkačka!

 

UPOZORNENIE:

 

Prírodné produkty majú podporný účinok na zvyšovanie imunity alebo pri liečbe špecifických problémov uvedených v odporúčaniach. Ich použitie však treba konzultovať s ošetrujúcim lekárom. Platí to zvlášť pre tehotné a dojčiace matky, deti, osoby užívajúce lieky a osoby s vážnymi zdravotnými problémami. Prečítajte si prosím starostlivo príbalový leták a užívajte naše produkty podľa odporúčaného postupu. Ďakujeme.

Neprehliadnite

arr3VIANOČNÝ DARČEK PRE VÁS PRI NÁKUPE NAD 60 EUR Milí zákazníci, od dnes u nás platí vianočná akcia. Ku každému nákupu nad 60 EUR máte nielen... arr3ZĽAVA 3% NA VŠETKO, STAČÍ SA ZAREGISTROVAŤZaregistrujte sa a získate u nás okamžite zľavu vo výške 3 % na každý nákup. Vyplňte údaje... arr3AJURVÉDSKA MEDICÍNA PRIAMO Z INDIEPrinášame Vám priamo z Indie prvotriedne produkty vedúcej ajurvédskej značky PLANET... arr3Význam dobrých baktérií - fenomén mikrobiómuKeď pripravujem prednášky o imunite, častých ochoreniach a o možnostiach, ako vyčistiť telo pomocou...

Kontakty

INFOLINKA:
tel: 0908 970 702
info@mamazem.sk
8:00 - 18:00

» Reflexná terapia
Reflexná terapia - terapeutické sedenie

O reflexnej terapii

Reflexná terapia je až päťtisíc rokov stará metóda. Prioritne slúži na odhalenie príčiny zdravotného problému, pričom sa dá využiť aj na jeho liečbu. Vďaka prepracovanému systému piatich elementov, do ktorého spadajú všetky orgány ľudského tela, dokáže vyhodnotiť stupeň závažnosti ochorenia, odhaliť jeho príčinu a tým pristúpiť k jeho liečeniu s maximálnou presnosťou.

Na druhej strane reflexná terapia predstavuje pre všetkých skvelý spôsob samoliečby. Každodennou masážou problémových reflexných bodov môžete sami ovplyvniť svoje zdravie, celkový stav organizmu, odstrániť akútnu bolesť a naštartovať liečebný proces vo svojom organizme.

Obzvlášť účinná je táto terapia u detí, či už ide o novorodencov, alebo predškolákov. Bez toho, aby ich ovplyvnil akýkoľvek placebo efekt, ich telíčko okamžite reaguje zmiernením alebo úplným ustúpením tráviacich problémov, problémov dýchacieho systému a pod.

 

Ďalšie informácie o reflexnej diagnostike nájdete na www.reflexka.sk

 

Ponúkame Vám možnosť objednať sa na terapeutické sedenie u Mgr. Ľubice Zajacovej Záborskej, PhD., ktorá študovala reflexnú terapiu u známych odborníkov v oblasti reflexológie, manželov Patakyovcov.

Nižšie uvádzame informácie ako prebieha Terapeutické sedenie.

 

Terapeutické sedenie (1,5 hod):

1. základ terapie podľa metódy J. a B. Patakyovcov – prejdenie (premačkanie) všetkých 49 reflexných plôšok na nohách

Bolesť v jednotlivých plôškach je priamo úmerná problému, ktorý v danom orgáne je, vďaka čomu môžeme určiť príčinu Vášho zdravotného problému.


2. reflexné uvoľnenie krčnej chrbtice

Krčná chrbtica predstavuje akési riadiace centrum ľudského organizmu, jej uvoľnenie je preto neoddeliteľnou súčasťou každej terapie (aj kontrolnej).


3. reflexná masáž chrbtice s dôležitým rozmasírovaním SI skĺbenia

SI skĺbenie (sakroiliakálne skĺbenie je spojenie panvovej kosti s chrbticou) býva častou príčinou neplodnosti u žien, či problémov akéhokoľvek orgánu nachádzajúceho sa v dolnej časti trupu.


4. analýza životného štýlu a stravovacích návykov klienta

Posúdenie možných vplyvov na Váš zdravotný stav.


5. identifikácia problematických oblastí a objasnenie súvislostí

Na základe vedomostí z celostnej medicíny nasleduje zhodnotenie Vášho zdravotného stavu a stanovenie priorít liečby.


6. odporučenie zmeny návykov, reflexnej samoliečby a konkrétnych prírodných prípravkov na podporu uzdravenia

Vyplnenie dotazníka, nákres reflexných bodov s vyznačením kľúčových bodov pre klienta.

 

Cena:

Kostolište (2km od Malaciek) - reflexná terapia 1,5 hodiny: 20€

Bratislava (súkromná terapia u Vás doma) – reflexná terapia 1,5 hodiny: 40€

Bratislava (Energy klub, Krížna 44) - reflexná terapia 1,5 hodiny: 30€

 

Ďalšie služby:

možnosť zakúpenia prírodný prípravkov značky Energy, značky LR, Chioskej mastichy, prírodných vitamínov a minerálov značky JUKL

 

Krátka informácia o terapeutovi:

Mgr. Ľubica Zajacová Záborská, PhD. (nar. 1982)

Môj záujem o reflexnú terapiu začal počas mojej materskej dovolenky. Ako matka dvoch malých detí som mala potrebu pomôcť im pri bežných detských chorobách inou, absolútne neinvazívnou a nemedikamentóznou liečbou. Všetky tieto atribúty absolútne splnila práve reflexná terapia. Po úvodnom samoštúdiu som absolvovala intenzívne školenia u manželov Patakyovcov, ktorí reflexnú terapiu praktikujú takmer 20 rokov a predstavujú špičku v tomto odbore. So zanietením pre východnú medicínu som si rozšírila vzdelanie o masáž meridiánov (energetické dráhy jednotlivých orgánov), tzv. tuina masáž. Do budúcna plánujem absolvovať dvojročné štúdium tradičnej čínskej medicíny v Brne.

 

Kontakt

Tel. číslo:           0948 201 991

Adresa: Kostolište 469 (okres Malacky)

 

Vaše skúsenosti:

„Pani Zajacovú vrelo odporúčam, bol som u nej na reflexnej terapii koncom augusta tohto roku kvoli páleniu záhy. Trápilo ma to uz dlhší čas a bol som z toho značne nervózny. Pomohla mi. Na druhý deň po terapii tieto problemy úplne zmizli. Odporučil som ju aj kamarátke zo Salzburgu a tiež mala pozitívnu odozvu.“

Miloš Uher

 

„Reflexná terapia mi prvý krát pomohla, keď som si myslel, že mám vyskočenú platničku a nevedel som sa poriadne hýbať. Po odblokovaní chrbtice pani Zajacovou som niekoľko dní vôbec necítil žiadne ťažkosti. Keď sa problémy po čase vrátili a už som ani kvoli môjmu dlhé roky skušanému kolenu nemohol poriadne spávať, rozhodol som sa pre celkovú reflexnú terapiu. Po zistení príčiny môjho problému, rozmasírovaní krčnej chrbtice a celého chrbta nastala veľká úľava. Dostal som niekoľko dôležitých rád, čo mám vo svojom jedálničku zásadne znemiť, čo mám úplne vynechať, aké vitamíny mám užívať a hlavne ako mám v reflexnej terapii pokracovať doma a som fit. Teraz už viem kadiaľ vedie cesta k úplnému uzdraveniu. Určite odporúčam!“

Dušan Š.

 

Máte otázku ohľadom reflexnej terapie? Chceli by ste ju vyskúšať? Vypíšte kontaktný formulár nižšie. Formulár je nezáväzný. Budeme Vás spätne kontaktovať. Uveďte prosím Vaše telefónne číslo.

Mám záujem o reflexnú terapiu
Meno a priezvisko: *
Telefónne číslo: *
E-mail:
Preferovaný dátum a čas:
Miesto:
Otázka, poznámka:
Podmienky ochrany osobných údajov
Zákonným dôvodom spracovanie Vašich osobných údajov je Váš súhlas dávaný týmto správcovi v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov a o zrušení smernice 95/46/ES. Účelom spracovania Vašich osobných údajov je zasielanie daňových dokladov za prenájom systému, obchodných oznámení a činenia iných marketingových aktivít správcom voči Vašej osobe.
Podmienky ochrany osobných údajov
Zákonným dôvodom spracovanie Vašich osobných údajov je Váš súhlas dávaný týmto správcovi v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov a o zrušení smernice 95/46/ES. Účelom spracovania Vašich osobných údajov je zasielanie daňových dokladov za prenájom systému, obchodných oznámení a činenia iných marketingových aktivít správcom voči Vašej osobe.
Opíšte text z obrázku: *
 
NTRhNDIzO