infolinka a poradenstvo:   0908 970 702

E-shop

 

 

UPOZORNENIE:

 

Prírodné produkty majú podporný účinok na zvyšovanie imunity alebo pri liečbe špecifických problémov uvedených v odporúčaniach. Ich použitie však treba konzultovať s ošetrujúcim lekárom. Platí to zvlášť pre tehotné a dojčiace matky, deti, osoby užívajúce lieky a osoby s vážnymi zdravotnými problémami. Prečítajte si prosím starostlivo príbalový leták a užívajte naše produkty podľa odporúčaného postupu. Ďakujeme.

Neprehliadnite

arr3AJURVÉDSKA MEDICÍNA PRIAMO Z INDIEPrinášame Vám priamo z Indie prvotriedne produkty vedúcej ajurvédskej značky PLANET... arr3Význam dobrých baktérií - fenomén mikrobiómuKeď pripravujem prednášky o imunite, častých ochoreniach a o možnostiach, ako vyčistiť telo pomocou... arr3ZĽAVA 3% NA VŠETKO, STAČÍ SA ZAREGISTROVAŤZaregistrujte sa a získate u nás okamžite zľavu vo výške 3 % na každý nákup. Vyplňte údaje...

Kontakty

INFOLINKA:
tel: 0908 970 702
info@mamazem.sk
8:00 - 18:00

Akcia

Naša cena 8,40 EUR
skladom
Naša cena 42,90 EUR
skladom

Prírodné guličkové a pevné deodoranty bez hliníka

Ponúkame vám prírodné deodoranty bez chemických zlúčenín. Vďaka prírodným látkam prirodzene pôsobia proti telesným pachom, pričom nenarušujú kožnú mikroflóru. Jemne prevoňajú pokožku a zanechávajú dlhodbý pocit sviežosti.

Prírodné deodoranty v našej ponuke neobsahujú škodlivé hliníkové soli.

Usporiadať podľa 
Výrobca  

 

Naša cena 8,50 EUR

skladom


 

Naša cena 5,95 EUR

skladom


 

Naša cena 9,25 EUR

skladom


 

Naša cena 6,80 EUR

skladom


 

Naša cena 6,50 EUR

skladom


Bežná cena 7,80 EUR

Naša cena 6,90 EUR

skladom

YzFiYmE