tatrapay online platby Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty VISAPlatba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty VISA ELECTRON

Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty MAESTRO Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty MasterCard Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty Discover Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty Diners Club

Mastichove kapsule akcia

Akcia na mamazem

Podpora imunity prírodné liečivá

Prehľadné rozdelenie prírodných liečiv podľa chorôb

 

UPOZORNENIE:

Prírodné produkty majú podporný účinok na zvyšovanie imunity alebo pri liečbe špecifických problémov uvedených v odporúčaniach. Ich použitie však treba konzultovať s ošetrujúcim lekárom. Platí to zvlášť pre tehotné a dojčiace matky, deti, osoby užívajúce lieky a osoby s vážnymi zdravotnými problémami. Prečítajte si prosím starostlivo príbalový leták a užívajte naše produkty podľa odporúčaného postupu. Ďakujeme.


Prírodné liečivá pre zvieratá

Energy Vet Prirodne lieciva pre zvierataPrírodné liečivá značky Energy určené pre ľudí nám už mnohokrát dokázali svoju silu a účinok, preto sme sa rozhodli ponúknuť pomoc aj našim a vašim zvieracím miláčikom.

Prinášame základnú radu bylinných koncentrátov pre zvieratá, či už trpia zlým stavom srsti, alergiami, slabou funkciou obličiek alebo ďalšími problémami, určite im bude nápomocný niektorý zo základného pentagramu koncentrátov:


GYNEVET
Gynevet podporuje tvorbu materského mlieka u zvierat, pôsobí proti nadváhe u zvierat a pôsobí proti vnútorným paratizom zvierat.

KOROVET
Korovet napomáha pri ochoreniach srdca a srdcovocievnej sústavy u zvierat, urýchľuje regeneráciu po operáciách, odstraňuje tráviace ťažkosti u zvierat.

REGAVET
Regavet sa dá využiť pri problémoch zažívacieho traktu a energetického metabolizmu. Je vhodný najmä pri poruchách trávenia, zvracania, črevnej a žalúdočnej infekcie, ak sa ťažkosti obmedzujú len na zažívací trakt (inak je vhodnejší Virovet), pri problémoch s pečeňou a žlčníkom.

RENOVET
Renovet sa odporúča pri ochoreniach močových ciest a obličiek u zvierat, ochoreniach kĺbov a zápale kĺbov u zvierat, pri strachu u zvierat.

VIROVET
Virovet je výborný ako prevencia pred ochorením u zvierat. Prirodzená podpora imunity u všetkých druhov zvierat.

Usporiadať podľa 
Výrobca Bežná cena 10,00 EUR

Naša cena 9,10 EURBežná cena 33,10 EUR

Naša cena 25,90 EUR

Bežná cena 14,00 EUR

Naša cena 12,60 EURBežná cena 22,50 EUR

Naša cena 18,30 EUR

Bežná cena 17,90 EUR

Naša cena 15,90 EURBežná cena 13,90 EUR

Naša cena 11,90 EURBežná cena 12,70 EUR

Naša cena 10,90 EURBežná cena 20,20 EUR

Naša cena 18,10 EUR
ZDZhM