infolinka a poradenstvo:   0908 970 702

E-shop

 

Prírodné produkty na podporu imunity. Účinné pri vírusoch a baktériách.

 Začnite rok zdravo! Zelené potraviny plné vitamínov a minerálov teraz v akcii -40% 

  Dôkladná detoxikácia organizmu pomocou Cytosanu - teraz v AKCII

 

Máte vši? Zbavte sa ich s Nitty Gritty. Vyberať hnidy s patentovaným Nitty Gritty hrebeňom je brnkačka!

 

UPOZORNENIE:

 

Prírodné produkty majú podporný účinok na zvyšovanie imunity alebo pri liečbe špecifických problémov uvedených v odporúčaniach. Ich použitie však treba konzultovať s ošetrujúcim lekárom. Platí to zvlášť pre tehotné a dojčiace matky, deti, osoby užívajúce lieky a osoby s vážnymi zdravotnými problémami. Prečítajte si prosím starostlivo príbalový leták a užívajte naše produkty podľa odporúčaného postupu. Ďakujeme.

Neprehliadnite

arr3ZĽAVA 3% NA VŠETKO, STAČÍ SA ZAREGISTROVAŤZaregistrujte sa a získate u nás okamžite zľavu vo výške 3 % na každý nákup. Vyplňte údaje... arr3AJURVÉDSKA MEDICÍNA PRIAMO Z INDIEPrinášame Vám priamo z Indie prvotriedne produkty vedúcej ajurvédskej značky PLANET... arr3Význam dobrých baktérií - fenomén mikrobiómuKeď pripravujem prednášky o imunite, častých ochoreniach a o možnostiach, ako vyčistiť telo pomocou...

Kontakty

INFOLINKA:
tel: 0908 970 702
info@mamazem.sk
8:00 - 18:00


Nie je hliník ako hliník

V našej ponuke nájdete prírodné deodoranty, ktoré neobsahujú škodlivé hliníkové soli. Napriek tomu tu ale sú kryštálové deodoranty, v ktorých zložení nájdete, že obsahujú 100% Potassium Alum (kryštálové deodoranty značky Sante). Jedná sa o čisto prírodnú, v prírode voľne sa vyskytujúcu minerálnu soľ, ľudovo nazývanú kamenec. Nižšie uvádzame vyjadrenie výrobcu Sante k rozdielu medzi škodlivými hliníkovými soľami, ktoré nájdete v bežne dostupných deodorantoch a antiperspirantoch a medzi kryštálovými deodorantami značky Sante:

„Potassium alum / aluminium alus je čisto prírodný kryštál - kamenec.

Hlavnýmm rozdielom u prírodného kryštálu a bežnej konvenčnej kozmetiky je, že kryštály potassium alum pôsobia na povrchu pokožky (vďaka svojem molekulárnej štruktúre neprenikajú do pokožky), zabraňujú rastu baktérií, ktoré vznikajú pri potení a teda i vzniku zápachu. Bežne konvenčné produkty, ktoré obsahujú chloridy hliníka, prenikajú cez póry hlboko do pokožky a tak pôsobia. Ale treba myslieť na to, že syntetický hliník je zdraviu škodlivý! Sante deodoranty podliehajú prísnym kontrolám certifikovanej kozmetiky a majú známku BDIH. Sú to absolútne neškodné a 100% prírodné produkty.“

Kryštálové deodoranty teda, na rozdiel od priemyselne vyrábaných syntetických látok, neblokujú prirodzený priebeh potenia, ale vďaka svojim silným antibakteriálnym vlastnostiam účinne pôsobia proti baktériám na povrchu pokožky, čím zamedzujú vzniku pachu.

(Ľudovo povedané, budete sa prirodzene potiť, ale nebudete smrdieť :-))

 

Našu kompletnú ponuku prírodných deodorantov nájdete tu.

Ďalšie zaujímavé články:

10 x účinný Spiron

Vyberte si šampón Energy na mieru

Krémy Energy pre každého

Sila liečivého kúpeľa

 

M2MxMDk1