infolinka a poradenstvo:   0919 461 051

E-shop

 Dezinfekčný sprej s alkoholom

Prírodné produkty na podporu imunity. Účinné pri vírusoch a baktériách.

  

 

UPOZORNENIE:

 

Prírodné produkty majú podporný účinok na zvyšovanie imunity alebo pri liečbe špecifických problémov uvedených v odporúčaniach. Ich použitie však treba konzultovať s ošetrujúcim lekárom. Platí to zvlášť pre tehotné a dojčiace matky, deti, osoby užívajúce lieky a osoby s vážnymi zdravotnými problémami. Prečítajte si prosím starostlivo príbalový leták a užívajte naše produkty podľa odporúčaného postupu. Ďakujeme.


Úvod » PODĽA CHORÔB » ALOE FEROX 1000 ml


        

ALOE FEROX 1000 ml

5-10 dní

 

Kvalitná šťava z Aloe Ferox obsahuje až 2x viac vitamínov a minerálnych látok ako bežná Aloe Vera šťava.

akcia

Bežná cena: 18,90 EUR

Naša cena bez DPH: 13,25 EUR

Naša cena s DPH(20 %): 15,90 EUR

Číslo produktu: ALOEF1000
Výrobca: ALLNATURE
Vhodné pre bábätká a malé deti: 3R+

Kompletné špecifikácie

Ospravedlňujeme sa, Aloe Ferrox je dočasne nedostupné, odhadované naskladnenie je august2020.

ALOE Ferox šťava z celých listov

 

Popis:

  • prírodné vitamíny, prírodné minerály, šťava z aloe, antibakteriálne účinky, protizápalové účinky, detoxikácia organizmu, podpora trávenia, redukcia hmotnosti, podpora chudnutia, liečba alergie, rakovina hrubého čreva, rakovina konečníka

Prírodná šťava z celých listov rastliny Aloe Ferox, zbieraných ručne vo voľnej prírode, vyniká predovšetkým vysokým obsahom Acemannanu, železa, bielkovín a prírodného vápnika.

Divoká rastlina Aloe Ferox, na rozdiel od klasickej Aloe Vera, obsahuje dvakrát viac všetkých účinných látok. Obsahuje množstvo enzýmov a ďalších telu prospešných látok, ktoré sú nevyhnutné pre správnu funkciu imunitného systému a celého organizmu. Chuťou táto rastlina pripomína citrusy, šťava z nej je veľmi chutná a osviežujúca. Je určená ako doplnok pestrej stravy.

Aloe Ferox nie je pestovaná na plantážach, pochádza výlučne z divokej prírody, zo slnečnej oblasti Južnej Afriky- Karoo, preto sú jej plody čisté a bez chemických hnojív.

 

Účinky:

Šťava z Aloe Ferox čistí a detoxikuje organizmus, má antibakteriálne a protizápalové účinky, pomáha znížiť vysokú teplotu alebo horúčku, pomáha regenerovať a vyživovať. Podporuje trávenie napomáha pri redukcií telesnej hmotnosti. Jedinečné účinky tejto rastliny tlmia alergiu a pôsobia preventívne proti vzniku rakoviny hrubého čreva a konečníku.

Aloe Ferox je jednou z viac ako 200 odrôd Aloe. Vyskytuje sa výlučne vo voľnej prírode a práve preto sú jej účinky tak intenzívne. Obsahuje dôležité minerálne soli, aminokyseliny, enzýmy, kyselinu listovú, rad vitamínov (A, B1,B2,B6,B12,C,E) a tráviace enzýmy. Táto jedinečná rastlina je darom prírody, ktorý dokáže pomáhať ľudskému organizmu bez vedľajších účinkov. Nazýva sa tiež elixír života z púšte.

Obsah minerálov v šťave Aloe Ferox je veľmi dôležitým posilnením ľudského organizmu. Obsahuje železo, vápnik, zinok, mangán, horčík a uhličitan draselný. Polysacharidy, známe tiež ako zložité cukry, sú schopné na seba viazať veľké množstvo vody, vďaka čomu Aloe Ferox prežije bez vyschnutia niekoľko mesiacov v suchom a nehostinnom prostredí púšte bez vody. Preto sa výťažky z Aloe Ferox využívajú aj v kozmetike pre svoje výborné hydratačné vlastnosti. Acemannan je forma cukru, ktorá sa až do obdobia puberty tvorí v tele človeka sama, v neskoršom veku musí byť do organizmu dodávaná. Táto forma cukru je obsiahnutá len v pár vzácnych rastlinách, ku ktorým patrí aj Aloe Ferox alebo sa vyskytuje napríklad v žraločej chrupavke.

Vzhľadom k hojne rozšíreným civilizačným ochoreniam je zrejmé, že novo objavené cesty k rastlinám plných najrôznejších živín a liečivých látok sú vhodným spôsobom, ako zachovať zdravie a psychickú pohodu ľudstva. Po celom svete vzniklo viac ako 400 štúdií o Aloe Ferox a nepochybne budú vznikať ďalšie, pretože cesta za prírodou a jej vzácnymi zdrojmi je tá správna voľba.

 

Zloženie:

  • až 99,96% šťava z ALOE FEROX
  • 0,04% regulátor kyslosti: kyselina citrónová, pomocná látka: sorban draselný

 

Dávkovanie:

25 ml 1x denne. Odporúčame užívať nalačno alebo 30 minút pred jedlom. Pred použitím pretrepať. Vhodná taktiež na vonkajšie použitie na pokožku.

 

Upozornenie:

Uchovávajte šťavu mimo dosah detí. Nie je určená deťom do 3 rokov. Nie je vhodná pre tehotné a dojčiace ženy. Nepresahujte dennú odporúčanú dávku. Šťava nie je určená ako náhrada pestrej a vyváženej stravy.

 

Skladovanie:

Uzavretú fľašu skladujte na tmavom mieste, po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 8-10 dní od otvorenia.

 

Neprehliadnite:

Pozrite si našu kompletnú ponuku Superpotravín.

Recenzie

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

aloe ferox - spotreba
Deni
10.09.2019 06:00
MzllMm