tatrapay online platby Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty VISAPlatba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty VISA ELECTRON

Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty MAESTRO Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty MasterCard Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty Discover Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty Diners Club

Podpora imunity prírodné liečivá

Prehľadné rozdelenie prírodných liečiv podľa chorôb

 

UPOZORNENIE:

Prírodné produkty majú podporný účinok na zvyšovanie imunity alebo pri liečbe špecifických problémov uvedených v odporúčaniach. Ich použitie však treba konzultovať s ošetrujúcim lekárom. Platí to zvlášť pre tehotné a dojčiace matky, deti, osoby užívajúce lieky a osoby s vážnymi zdravotnými problémami. Prečítajte si prosím starostlivo príbalový leták a užívajte naše produkty podľa odporúčaného postupu. Ďakujeme.


Prírodná kozmetika na opaľovanie ALGA MARIS s minerálnymi filtrami

Vychutnajte si letné slnko bez obáv s  ALGA MARIS!


Alga Maris je vysokokvalitná certifikovaná francúzska značka, ktorá Vám prináša opaľovacie krémy v BIO kvalite.

  • Výsledkom intenzívneho výskumu Laboratória Biarritz sú účinné opaľovacie prípravky, kde hlavnou aktívnou zložkou je jedinečná účinná kombinácia minerálnych slnečných filtrov akomplex antioxidantov Alga-gorria®.
  • Jadrom inovatívneho programu je Alga-gorria®, extrakt z Gelidium sesquipedale (červená riasa), ktorý chráni pokožku pre nepriaznivými vplyvmi voľných radikálov  s okamžitým účinkom.
  • Kombinácia UV ochrany z prírodných filtrov a patentovaná technológia Alga-gorria® efektívne chráni pokožku pred spálením, starnutím buniek a stratou prirodzenej obranyschopnosti.

 

Usporiadať podľa 
Výrobca 

 

Naša cena 13,90 EURBežná cena 13,00 EUR

Naša cena 11,90 EURBežná cena 13,00 EUR

Naša cena 11,90 EUR


MTA1YmE3OG