tatrapay online platby Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty VISAPlatba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty VISA ELECTRON

Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty MAESTRO Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty MasterCard Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty Discover Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty Diners Club

Podpora imunity prírodné liečivá

Prehľadné rozdelenie prírodných liečiv podľa chorôb

 

UPOZORNENIE:

Prírodné produkty majú podporný účinok na zvyšovanie imunity alebo pri liečbe špecifických problémov uvedených v odporúčaniach. Ich použitie však treba konzultovať s ošetrujúcim lekárom. Platí to zvlášť pre tehotné a dojčiace matky, deti, osoby užívajúce lieky a osoby s vážnymi zdravotnými problémami. Prečítajte si prosím starostlivo príbalový leták a užívajte naše produkty podľa odporúčaného postupu. Ďakujeme.


PRÍRODNÁ LEKÁREŇ / Jedlé oleje

Zakladáme si na kvalite a práve preto Vám s radosťou predstavujeme tieto rybie oleje priamo z Nórska. Máme širokú ponuku produktov vhodnú pre celú rodinu. Tieto výborné oleje nielenže dobre chutia, ale sú 100% prírodné, bez ťažkých kovov a v rôznych formách podávania. Niekto rád na lyžičke, niekto v kapsuliach. Ochutené sú buď bylinkami alebo aj ovocnou šťavou, ktorú ocenia hlavne najmenší.

Tieto rybie oleje sú špecifické tým, že sú vyrobené z pečene polárnych tresiek voľne žijúcich v oblasti Lofoten a Vesterålen.

V ponuke máme aj výborný Nórsky Kolagén, ktorý je najpodobnejší tomu nášmu a preto sa veľmi dobre vstrebáva a je bezpečnejší pre náš organizmus.

Viac si prečítate tu v našom článku o účinkoch rybích olejov.

norsky-rybi_olej_povod

Usporiadať podľa 
Výrobca Bežná cena 24,90 EUR

Naša cena 22,90 EURBežná cena 12,30 EUR

Naša cena 10,90 EURBežná cena 12,30 EUR

Naša cena 10,90 EURBežná cena 12,70 EUR

Naša cena 11,90 EUR


OTE5ZmMwY