tatrapay online platby Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty VISAPlatba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty VISA ELECTRON

Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty MAESTRO Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty MasterCard Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty Discover Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty Diners Club

Mastichove kapsule akcia

Akcia na mamazem

Podpora imunity prírodné liečivá

Prehľadné rozdelenie prírodných liečiv podľa chorôb

 

UPOZORNENIE:

Prírodné produkty majú podporný účinok na zvyšovanie imunity alebo pri liečbe špecifických problémov uvedených v odporúčaniach. Ich použitie však treba konzultovať s ošetrujúcim lekárom. Platí to zvlášť pre tehotné a dojčiace matky, deti, osoby užívajúce lieky a osoby s vážnymi zdravotnými problémami. Prečítajte si prosím starostlivo príbalový leták a užívajte naše produkty podľa odporúčaného postupu. Ďakujeme.


Bunkové soli (Schusslerove soli) Biomineral D6

Dr. Wilhelm Schussler - autor bunkovych soli

„Obnova bunky a tým aj celého tela je výsledkom vyrovnania deficitu anorganických solí.“ (Dr. Wilhelm H. Schüssler)

Koncepcia bunkových solí, známych tiež pod názvom biochemické tkanivové soli alebo Schusslerove minerály, bola formulovaná postupne od roku 1870. Tak, ako postupne pribúdali pionierske práce významných európskych vedcov a lekárov ako Gustav von Bunge (1844 – 1920), Jacob Moleschott (1822 – 1893), Justus Von Liebig (1803 – 1873), Rudolf Virchow (1821 – 1902) a Wilhelm H. Schüssler a ich skúsenosti s používaním tkanivových solí, tak sa postupne formulovala celá ich koncepcia.

Ich práce v histórii ako prvé viedli k poznaniu, že minerálne látky sú základným predpokladom pre zdravie a život vôbec.

Dr. Wilhelm H. Schüssler identifikoval a určil dvanásť základných minerálnych bunkových solí. Záverom jeho výskumu bolo zistenie, že nedostatok ľubovolnej z bunkových solí vedie ku narušeniu bunkového metabolizmu, prípadne až ku narušeniu zdravia. Ak je príslušná bunková soľ pravidelne doplňovaná vo forme, v ktorej môže byť bunkami prijatá a využitá, bunky môžu opäť dosiahnuť schopnosť normálne plniť svoju funkciu – zlepšuje sa zdravie a telesná pohoda.

Jedná sa o zlúčeniny sodíka, draslíka, železa, vápnika, síry, fosforu, chlóru a kremíka, ktoré sa nachádzajú v ľudskom organizme – v jeho tkanivách a krvi. Ich rovnováha a správny pohyb sú nevyhnutné pre udržanie zdravia. V ideálnych podmienkach ich získavame prirodzene z potravy. Dnešné poľnohospodárstvo nám dnes žiaľ poskytuje potraviny často ochudobnené o tieto minerálne látky. V dôsledku toho a aj v dôsledku zvýšenej fyzickej alebo duševnej záťaže, dochádza k narušeniu rovnováhy základných minerálnych látok, čo sa nakoniec prejaví zdravotnými problémami.

Dr. Schüssler a jeho nasledovníci verili a veria, že všetky liečiteľné zdravotné problémy je možné liečiť obnovením rovnováhy základných minerálnych látok. Minerálne anorganické látky sa veľmi ťažko vstrebávajú. Empiricky bolo zistené, že najlepšia vstrebateľnosť minerálnych látok je pri ich spracovaní trituráciou na potenciu D6. Minerálne látky sa v takejto rezonančnej forme nachádzajú aj prirodzene v potrave.

Tkanivové soli sú vyrobené postupom podobným homeopatickej príprave liekov. Na rozdiel od homeopatie je účinok tkanivových solí založený nielen na informácii, ktorá povzbudí bunky, aby mohli plniť svoje základné fyziologické úlohy, ale aj na vyrovnaní deficitu minerálnej soli v bunkách.

Tkanivové soli sú veľmi bezpečné prípravky, sú to látky, ktoré sa bežne nachádzajú v ľudskom organizme a ktoré sú spracované do formy minerálneho doplnku. Môžu sa kombinovať s inými liekmi a doplnkami a bezpečne užívať aj v tehotenstve a detskom veku.

Náš TIP:

 

 

Bunkove soli - Schusslerove soli - tkanivove soli biomineral D6

Usporiadať podľa 
Výrobca 

 

Naša cena 12,00 EUR 

Naša cena 12,00 EUR

 

Naša cena 12,00 EUR 

Naša cena 12,00 EUR 

Naša cena 12,00 EUR


NTc0NTI2