infolinka a poradenstvo:   0919 461 051

E-shop

 

Prírodné produkty na podporu imunity. Účinné pri vírusoch a baktériách.

  

 

UPOZORNENIE:

 

Prírodné produkty majú podporný účinok na zvyšovanie imunity alebo pri liečbe špecifických problémov uvedených v odporúčaniach. Ich použitie však treba konzultovať s ošetrujúcim lekárom. Platí to zvlášť pre tehotné a dojčiace matky, deti, osoby užívajúce lieky a osoby s vážnymi zdravotnými problémami. Prečítajte si prosím starostlivo príbalový leták a užívajte naše produkty podľa odporúčaného postupu. Ďakujeme.

Neprehliadnite

arr3Fantastická päťkaNový koncept Pentagramu NADČASOVÚ MYŠLIENKU PENTAGRAMU®, PRETRVÁVAJÚCU UŽ TAKMER 25 ROKOV, POSÚVAME... arr3ZĽAVA 3% NA VŠETKO, STAČÍ SA ZAREGISTROVAŤZaregistrujte sa a získate u nás okamžite zľavu vo výške 3 % na každý nákup. Vyplňte údaje... arr3AJURVÉDSKA MEDICÍNA PRIAMO Z INDIEPrinášame Vám priamo z Indie prvotriedne produkty vedúcej ajurvédskej značky PLANET... arr3Význam dobrých baktérií - fenomén mikrobiómuKeď pripravujem prednášky o imunite, častých ochoreniach a o možnostiach, ako vyčistiť telo pomocou...

Kontakty

INFOLINKA:
tel: 0908 970 702
info@mamazem.sk
8:00 - 18:00


Ako si poradiť s pálením záhy (naša osobná skúsenosť)

Tento krátky príspevok nesie v sebe taký jemný podtext irónie osudu. Mnohí sa na nás s dôverou obraciate a pýtate sa, čo na tráviace problémy, čo z Vašej ponuky je najlepšie na pálenie záhy, je tá Chioská masticha účinná?

A my odpovedáme, áno, podľa jej bohatej histórie používania určite pomôže,... áno máme veľmi dobrú odozvu od zákazníkov... áno, jej účinky sú zdokumentované vedeckým výskumom.. nuž a teraz už môžeme povedať, áno, zabrala aj nám.

Neverila by som, že na spusteniu problému s pálením záhy stačí relatívne málo:

  • trochu viacej stresu (výborne oslabí sliznizu v tráviacom trakte a ochranný hlien na nej sa neprodukuje dostatočne),
  • nevhodná kombinácia jedál + jemné prejedanie sa (teraz sa jesť nedá, lebo musím vybaviť toto, teraz tiež nie, ešte mám na práci toto, á teraz mám chvíľku, zjem to všetko a rýchlo...),
  • pravidelný prísun kávy,
  • zlá poloha pri jedení (nohy najlepšie zapletené do vianočky, ak by sa dalo tak aj nad hlavou výborne tlačia na žalúdok a nenatrávená potrava sa tlačí nahor)...
  • zopár dní či týždňov a objavilo sa výrazné pálenie v pažeráku a po ňom pocit cudzieho telesa v hrdle (inými slovami, poškodená sliznica).

Výsledok, keď som niečo zjedla, pálila ma záha a škrabanie kdesi dole v hrdle sa zintenzívnilo, keď som nejedla, záha síce pálila menej, ale bolo mi zle od žalúdka.

Našťastie Chioská masticha nesklamala. Musím povedať, že žuvanie kryštálov nezaberalo dostatočne, načas prišla úľava, ale nie dostatočná. Čo zabralo oveľa lepšie, bol mastichový prášok, nechala som ho rozplynúť pomaly v ústach a nezapíjala, aby zišla masticha pomaličky cez celý pažerák až do žalúdka. Dávky som rozdelila na rannú polku čajovej lyžičky a večernú polku čajovej lyžičky, vždy nalačno. Úľava prišla už na druhý deň. Záha prestala páliť a škrabanie sa zmiernilo. Po dvoch dňoch ustalo úplne.

Nuž stále si musím dávať na to čo zjem, neprejedať sa, vhodne kombinovať, kávu som úplne obmedzila, žalúdok si dávam do poriadku ajurvédskou medicínou Digestion Support (Podpora trávenia), ale z najhoršieho som vonku. Chioskú mastichu srdečne odporúčam. Cool

Viera z mamazem tímu

 

Dodatok: Trvalo 3 týždne, kým sa mi dal žalúdok, pažerák a celkovo trávenie úplne do poriadku...

 

YTVlZTcxYj