infolinka a poradenstvo:   0908 970 702

E-shop

 

Prírodné produkty na podporu imunity. Účinné pri vírusoch a baktériách.

 Začnite rok zdravo! Zelené potraviny plné vitamínov a minerálov teraz v akcii -40% 

  Dôkladná detoxikácia organizmu pomocou Cytosanu - teraz v AKCII

 

Máte vši? Zbavte sa ich s Nitty Gritty. Vyberať hnidy s patentovaným Nitty Gritty hrebeňom je brnkačka!

 

UPOZORNENIE:

 

Prírodné produkty majú podporný účinok na zvyšovanie imunity alebo pri liečbe špecifických problémov uvedených v odporúčaniach. Ich použitie však treba konzultovať s ošetrujúcim lekárom. Platí to zvlášť pre tehotné a dojčiace matky, deti, osoby užívajúce lieky a osoby s vážnymi zdravotnými problémami. Prečítajte si prosím starostlivo príbalový leták a užívajte naše produkty podľa odporúčaného postupu. Ďakujeme.

Neprehliadnite

arr3ZĽAVA 3% NA VŠETKO, STAČÍ SA ZAREGISTROVAŤZaregistrujte sa a získate u nás okamžite zľavu vo výške 3 % na každý nákup. Vyplňte údaje... arr3AJURVÉDSKA MEDICÍNA PRIAMO Z INDIEPrinášame Vám priamo z Indie prvotriedne produkty vedúcej ajurvédskej značky PLANET... arr3Význam dobrých baktérií - fenomén mikrobiómuKeď pripravujem prednášky o imunite, častých ochoreniach a o možnostiach, ako vyčistiť telo pomocou...

Kontakty

INFOLINKA:
tel: 0908 970 702
info@mamazem.sk
8:00 - 18:00

Akcia

Naša cena 16,90 EUR
skladom


Projekt Zravé dieťa – projekt materských škôl v spolupráci s ENERGY

Milí rodičia !

Spoločnosť ENERGY aktívne spolupracuje s odbornou lekárskou verejnosťou a práve na jej  podnet pripravila, projekt ZDRAVÉ DIEŤA, ktorý uskutočňuje a sponzoruje už roky v rámci celého Slovenska  vo vybraných materských školách. Cieľom tohto projektu  je podávanie prípravkov Energy na  posilnenie celkovej imunity dieťaťa, zabránenie chrípkovým ochoreniam, ktoré postihujú najmä najmenšie deti, predovšetkým bylinným preparátom Vironal.

Vironal posilňuje organizmus, je prírodným imunostimolantom. Svojím jedinečným zložením  spĺňa všetky nároky na detský organizmus – chráni ho pred znečistením chemickými zložkami liekov, nemá vedľajšie účinky, dokonale regeneruje dýchacie orgány a imunitný systém dieťaťa. Každý rodič miluje svoje dieťa a chce pre neho len to najlepšie, avšak iba veľmi  pomaly sa dostáva na prvý stupeň rebríčka najdôležitejších hodnôt zdravie. Prípravky ENERGY  určite pomôžu dopriať dieťaťu zdravie prírody.

 

Postrehy materských škôl:

Materská škola v Prievidzi:Vironal v škôlke

„Kolektív MŠ P .Benického 154/1 v Prievidzi vytvára takú sociálnu klímu, ktorou buduje u detí základy k uvedomelému a k zdravému spôsobu života. Neoddeliteľnou súčasťou výchovy k zdravému spôsobu života je podporovanie imunity, zabraňovanie vzniku choroby. Projekt „Zdravé dieťa" realizujeme od roku 2005. Tento školský rok sme vstúpili do ďalšieho, už tretieho ročníka. Vzájomnou spoluprácou a podporou zo strany Klubu Energy- Slender Life v Prievidzi a rodičov sa nám ho darí plniť. Cieľom projektuje posilniť celkovú imunitu dieťaťa, zabrániť chrípkovým ochoreniam a stimulovať imunitný systém natoľko, že odolá baktériám a vírusom.
Silné detoxikačné, antioxidačné a regeneračné účinky komplexu rastlín prípravku Vironal užívame preventívne a predchádzame vírusovým infektom.
Lepší je gram prevencie ako kilogram liekov!

Deti sa veľmi tešia podávaniu bylinných kvapiek. Každý deň s pohárikom čaju v ruke čakajú na podanie „dvoch zázračných kvapiek". Pravidelné užívanie prípravku a jeho výsledný efekt sa odzrkadlil na zdravotnom stave našich detí.“

 

Materská škola v Liptovskom Mikuláši:Vironal v škôlke

„Posledný septembrový týždeň Materská škola ŽIRAFKA Nábrežie 4. apríla v Liptovskom Mikuláši zamerala svoje aktivity na zahájenie projektu ZDRAVÉ DIEŤA, ktorý je realizovaný v triedach formou alternatívnych činností od roku 2002.
„Zdravie ako hra“ je jednou z aktivít, ktorú každoročne v materskej škole priblíži rodičom MUDr. Mária Butkovičová a Mgr. Viera Bulíková. Na základne odbornej prednášky a širokej diskusie sa spočiatku nedôverčivé pohľady a názory rodičov menili na úsmev, spokojnosť a záujem o spoluprácu. Veď kto by nemal záujem mať dieťa zdravé, šťastné a spokojné?

Od 1. 10. 2009 sa do projektu so súhlasom rodičov zapojili deti z lienkovej triedy, pre ktoré teta Vierka v jedno krásne dopoludnie priniesla kvapky Vironal, Audiron a sprej Spiron. S týmito novými kamarátmi budeme v našej škôlke všetci zdraví, nebudú nás bolieť ušká a bude sa nám super a voňavo dýchať.
Sme radi, že realizácia tohto projektu v našej materskej škole má dobrý vplyv na zdravie detí a ich imunitu, na dobrú spoluprácu s rodičmi, ale hlavne vedie deti od útleho veku k správnemu postoju k svojmu zdraviu, láske k sebe samému a k posilneniu zdravia dieťaťa i celej skupiny detí. Výchova k zdraviu má zmysel vtedy, ak súčasne je založená na praktizovaní všetkého, čo zdraviu prospieva a vylúčeniu toho, čo mu škodí. Preto sa snažíme  o vytvorenie takých podmienok v materskej škole, aby dieťa malo telesnú, duševnú aj spoločenskú pohodu.“

 

Materská škola v Trnave

Vironal v škôlke

„Zdravé dieťa je náš najväčší poklad.“

„Týmto heslom sa riadime už skoro 12 rokov, odkedy bola naša materská škola zaradená do Národnej siete škôl podporujúcich zdravie. Cieľom projektu je posilniť imunitný systém dieťaťa a predchádzať vírusovým infektom.

Pomocnú ruku pri znižovaní výskytu ochorení u detí predškolského veku nám ponúka spolupráca s Klubom Energy v Trnave. Tento školský rok sme vstúpili do ďalšieho, už piateho ročníka. Neodmysliteľnou súčasťou klubu je „naša teta Gitka“. Do kolektívu materskej školy, medzi pedagógov a rodičov, zavítala aj v septembri. Predstavila sa novým rodičom detí a zároveň predstavila aj prípravky naturálnej medicíny. Ako každá správna návšteva nezabudla ani na darčeky pre deti našej MŠ vo forme ovocných čajov a prípravkov Vironal.

V spolupráci s pani Margitou Drobnou deti opäť ako po minulé roky užívali Vironal od polovice septembra 2008 do konca februára 2009. Tento osvedčený, širokospektrálny prípravok aktívne vplýva na energetický systém celého tela. Jeho silné detoxikačné, antioxidačné a regeneračné účinky komplexu rastlín užívali deti preventívne, čo sa odzrkadlilo na ich zdravotnom stave. Chorobnosť detí sa nám vďaka Vironalu podarila v jesennom a zimnom období opäť znížiť na minimum.“

 

Podrobná štúdia dlhodobého používania VIRONALu so štatistickými výsledkami.

 

ZTU1ZWNmM