tatrapay online platby Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty VISAPlatba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty VISA ELECTRON

Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty MAESTRO Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty MasterCard Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty Discover Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty Diners Club

Mastichove kapsule akcia

Akcia na mamazem

Podpora imunity prírodné liečivá

Prehľadné rozdelenie prírodných liečiv podľa chorôb

 

UPOZORNENIE:

Prírodné produkty majú podporný účinok na zvyšovanie imunity alebo pri liečbe špecifických problémov uvedených v odporúčaniach. Ich použitie však treba konzultovať s ošetrujúcim lekárom. Platí to zvlášť pre tehotné a dojčiace matky, deti, osoby užívajúce lieky a osoby s vážnymi zdravotnými problémami. Prečítajte si prosím starostlivo príbalový leták a užívajte naše produkty podľa odporúčaného postupu. Ďakujeme.


» Reklamačný formulár
Reklamácie

Vážení zákazníci, veríme, že ste boli s nákupom u nás spokojní. Ak sa predsa len našiel dôvod, pre ktorý chcete tovar reklamovať, resp. nám chcete tovar vrátiť, postupujte prosím podľa nižšie uvedených informácií, radi Vám vyjdeme v ústrety. S úctou Váš mamazem tím

Reklamačný poriadok – internetový obchod www.mamazem.sk

1.1 Tento reklamačný poriadok sa vzťahuje na tovar zakúpený na internetovom obchode www.mamazem.sk, ktorý prevádzkuje spoločnosť ABNOBA, s.r.o., Malinovská 536/48B, 90028 Zálesie, IČO: 47 016 744 DIČ: 2023705783 IČ DPH: SK2023705783

1.2 Odstúpenie od kúpnej zmluvy zo strany kupujúceho
Kupujúci má právo v súlade so zákonom O ochrane spotrebiteľa pri zásielkovom predaji č. 108/2000 Z.z. odstúpiť od kúpnej zmluvy do 14 kalendárnych dní od prevzatia tovaru. V prípade uplatnenia tohto práva je kupujúci povinný dodržať podmienky a postup uvedený v bode 1.3 reklamačného poriadku.

1.3 V prípade odstúpenia od kúpnej zmluvy sa zmluva od začiatku ruší, preto vráti alebo nahradí dodávateľ kupujúcemu a kupujúci dodávateľovi všetky vzájomne prijaté plnenia. Ak sa zákazník rozhodne pre odstúpenie od zmluvy v lehote uvedenej v bode 1.2, je povinný dodržať nasledujúce podmienky:

* kontaktovať nás písomne (vyplňte prosím nižšie uvedený formulár) so žiadosťou o odstúpenie od zmluvy s uvedením čísla objednávky, mena a priezviska a svojim číslom účtu či adresou pre vrátenie peňazí.

Kontakt: objednavky@mamazem.sk, ABNOBA s.r.o., Malinovská 536/48B, Zálesie, 90028.


* ak ste tovar už obdržail a prevzali, zašlite nám ho prosím späť na vyššie uvedenú adresu a to za nasledujúcich podmienok:
o tovar musí byť v pôvodnom nepoškodenom obale (s nepoškodenou ochrannou fóliou)
o tovar nesmie byť použitý ani akokoľvek poškodený
o tovar musí byť kompletný (vrátane príbalového letáku a podobne)
o kupujúci uvedie číslo faktúry

Pri splnení všetkých vyššie uvedených podmienok pre vrátenie tovaru Vám peniaze za tovar zašleme prevodom na Váš účet a to najneskôr do 7 pracovných dní po fyzickom obdržaní tovaru.

Tovar musí byť zaslaný doporučene a poistený, nakoľko neručíme za jeho prípadnú stratu na ceste k nám. Zásielky na dobierku nebudú akceptované.
V prípade nesplnenia niektorej z vyššie uvedených podmienok nebude akceptované odstúpenie od objednávky a tovar bude vrátený na náklady odosielajúceho naspäť.

 

Vyplňte prosím nižšie uvedený formulár. Po jeho prijatí Vás budeme kontaktovať.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Budeme sa snažiť Vám vyhovieť.

Infolinka: 0908 970 702

Ako zákazník eshopu môžete od 15.2.2016 využiť aj online platformu Európskej komisie pre riešenie sporov online. Informácie o tom, ako funguje online riešenie sporov, nájdete tu.

Reklamačný formulár
Číslo objednávky alebo číslo faktúry: *
Meno a priezvisko objednávajúceho: *
E-mail: *
Telefónne číslo:
Popis reklamácie: *
Číslo účtu pre vrátenie peňazí:
Opíšte text z obrázku: *
 
NThiOTdiN