infolinka a poradenstvo:   0908 970 702

E-shop

 

Prírodné produkty na podporu imunity. Účinné pri vírusoch a baktériách.

 

 

  Dôkladná detoxikácia organizmu pomocou Cytosanu - teraz v AKCII

 

Máte vši? Zbavte sa ich s Nitty Gritty. Vyberať hnidy s patentovaným Nitty Gritty hrebeňom je brnkačka!

 

UPOZORNENIE:

 

Prírodné produkty majú podporný účinok na zvyšovanie imunity alebo pri liečbe špecifických problémov uvedených v odporúčaniach. Ich použitie však treba konzultovať s ošetrujúcim lekárom. Platí to zvlášť pre tehotné a dojčiace matky, deti, osoby užívajúce lieky a osoby s vážnymi zdravotnými problémami. Prečítajte si prosím starostlivo príbalový leták a užívajte naše produkty podľa odporúčaného postupu. Ďakujeme.

Neprehliadnite

arr3AJURVÉDSKA MEDICÍNA PRIAMO Z INDIEPrinášame Vám priamo z Indie prvotriedne produkty vedúcej ajurvédskej značky PLANET... arr3Význam dobrých baktérií - fenomén mikrobiómuKeď pripravujem prednášky o imunite, častých ochoreniach a o možnostiach, ako vyčistiť telo pomocou... arr3ZĽAVA 3% NA VŠETKO, STAČÍ SA ZAREGISTROVAŤZaregistrujte sa a získate u nás okamžite zľavu vo výške 3 % na každý nákup. Vyplňte údaje...

Kontakty

INFOLINKA:
tel: 0908 970 702
info@mamazem.sk
8:00 - 18:00

Prírodné sirupy a šťavy plné vitamínov pre očistu aj podporu imunity

 

Prírodné šťavy pre zdravý život

Tak či onak, zdravá výživa sa vždy bude týkať prírodných produktov a to najmä k rastlinných výťažkov a prírodných štiav. 100% prírodné šťavy od firmy SonnenMacht (predávané distribútorom Allnature) sú založené na precíznom spracovaní vysoko kvalitných surovín. Tropické organické šťavy z Aloe Vera, ovocia Noni alebo Gravioly sú výborným doplnkom pestrej stravy, ktorý zaistí organizmu človeka potrebné látky v podobe vitamínov, minerálov a ďalších dôležitých živín.

 

Nemecká značka SonnenMacht je zárukou vysokej akosti spracovaných surovín v BIO kvalite. Tieto suroviny sú pestované pod prísnym dohľadom v ekologickom prostredí, bez chemického ošetrovania a bez použitia chemických hnojív alebo sú šetrne zbierané priamo v divokej prírode.

Firma disponuje francúzskym národným certifikátom Agriculture Biologique, ktorý sa udeľuje podľa kritérií pre ekologické poľnohospodárstvo daných Európskou úniou. Šťavy musia obsahovať minimálne 95% BIO surovín a firma musí zaistiť čo najšetrnejšie poľnohospodárske postupy s ohľadom na udržanie rovnováhy v prírode. Certifikát nepovoľuje užívanie geneticky modifikovaných surovín, zakázané sú syntetické parfumácie, farbivá, ropné deriváty, syntetické konzervanty atd. Certifikácia je uskutočnená pod dohľadom štátnych nezávislých kontrolných orgánov.

 

> Ďalšie informácie tu

 

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Bežná cena 16,90 EUR

Naša cena 11,90 EUR

skladom
akcia


Bežná cena 8,90 EUR

Naša cena 7,50 EUR

skladom
akcia


Bežná cena 18,90 EUR

Naša cena 16,90 EUR

skladom
akcia
 

Naša cena 3,25 EUR

5-10 dní


Bežná cena 18,90 EUR

Naša cena 11,90 EUR

skladom


Bežná cena 14,90 EUR

Naša cena 12,90 EUR

skladom


Bežná cena 9,35 EUR

Naša cena 8,90 EUR

skladom
Bežná cena 13,50 EUR

Naša cena 11,90 EUR

skladom


Bežná cena 9,35 EUR

Naša cena 8,90 EUR

skladom

ZTg4YTQ