tatrapay online platby Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty VISAPlatba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty VISA ELECTRON

Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty MAESTRO Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty MasterCard Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty Discover Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty Diners Club

Podpora imunity prírodné liečivá

Prehľadné rozdelenie prírodných liečiv podľa chorôb

 

UPOZORNENIE:

Prírodné produkty majú podporný účinok na zvyšovanie imunity alebo pri liečbe špecifických problémov uvedených v odporúčaniach. Ich použitie však treba konzultovať s ošetrujúcim lekárom. Platí to zvlášť pre tehotné a dojčiace matky, deti, osoby užívajúce lieky a osoby s vážnymi zdravotnými problémami. Prečítajte si prosím starostlivo príbalový leták a užívajte naše produkty podľa odporúčaného postupu. Ďakujeme.


Prírodné sirupy a šťavy plné vitamínov pre očistu aj podporu imunity

Prírodné šťavy pre zdravý život

Tak či onak, zdravá výživa sa vždy bude týkať prírodných produktov a to najmä k rastlinných výťažkov a prírodných štiav. 100% prírodné šťavy od firmy SonnenMacht (predávané distribútorom Allnature) sú založené na precíznom spracovaní vysoko kvalitných surovín. Tropické organické šťavy z Aloe Vera, ovocia Noni alebo Gravioly sú výborným doplnkom pestrej stravy, ktorý zaistí organizmu človeka potrebné látky v podobe vitamínov, minerálov a ďalších dôležitých živín.

 

Nemecká značka SonnenMacht je zárukou vysokej akosti spracovaných surovín v BIO kvalite. Tieto suroviny sú pestované pod prísnym dohľadom v ekologickom prostredí, bez chemického ošetrovania a bez použitia chemických hnojív alebo sú šetrne zbierané priamo v divokej prírode.

Firma disponuje francúzskym národným certifikátom Agriculture Biologique, ktorý sa udeľuje podľa kritérií pre ekologické poľnohospodárstvo daných Európskou úniou. Šťavy musia obsahovať minimálne 95% BIO surovín a firma musí zaistiť čo najšetrnejšie poľnohospodárske postupy s ohľadom na udržanie rovnováhy v prírode. Certifikát nepovoľuje užívanie geneticky modifikovaných surovín, zakázané sú syntetické parfumácie, farbivá, ropné deriváty, syntetické konzervanty atd. Certifikácia je uskutočnená pod dohľadom štátnych nezávislých kontrolných orgánov.

 

> Ďalšie informácie tu


Usporiadať podľa 
Výrobca 

 

Naša cena 16,90 EUR 

Naša cena 8,90 EUR 

Naša cena 18,90 EUR

 

Naša cena 3,25 EUR 

Naša cena 18,90 EUR

Bežná cena 9,35 EUR

Naša cena 8,90 EUR

Bežná cena 13,50 EUR

Naša cena 11,90 EURBežná cena 9,35 EUR

Naša cena 8,90 EUR


Zjk5ZjAzYj