infolinka a poradenstvo:   0919 461 051

E-shop

 Dezinfekčný sprej s alkoholom

Prírodné produkty na podporu imunity. Účinné pri vírusoch a baktériách.

  

 

UPOZORNENIE:

 

Prírodné produkty majú podporný účinok na zvyšovanie imunity alebo pri liečbe špecifických problémov uvedených v odporúčaniach. Ich použitie však treba konzultovať s ošetrujúcim lekárom. Platí to zvlášť pre tehotné a dojčiace matky, deti, osoby užívajúce lieky a osoby s vážnymi zdravotnými problémami. Prečítajte si prosím starostlivo príbalový leták a užívajte naše produkty podľa odporúčaného postupu. Ďakujeme.

Neprehliadnite

arr3Fantastická päťkaNový koncept Pentagramu NADČASOVÚ MYŠLIENKU PENTAGRAMU®, PRETRVÁVAJÚCU UŽ TAKMER 25 ROKOV, POSÚVAME... arr3ZĽAVA 3% NA VŠETKO, STAČÍ SA ZAREGISTROVAŤZaregistrujte sa a získate u nás okamžite zľavu vo výške 3 % na každý nákup. Vyplňte údaje... arr3AJURVÉDSKA MEDICÍNA PRIAMO Z INDIEPrinášame Vám priamo z Indie prvotriedne produkty vedúcej ajurvédskej značky PLANET... arr3Význam dobrých baktérií - fenomén mikrobiómuKeď pripravujem prednášky o imunite, častých ochoreniach a o možnostiach, ako vyčistiť telo pomocou...

Kontakty

INFOLINKA:
tel: 0908 970 702
info@mamazem.sk
8:00 - 18:00

Prírodné sirupy a šťavy plné vitamínov pre očistu aj podporu imunity

 

Prírodné šťavy pre zdravý život

Tak či onak, zdravá výživa sa vždy bude týkať prírodných produktov a to najmä k rastlinných výťažkov a prírodných štiav. 100% prírodné šťavy od firmy SonnenMacht (predávané distribútorom Allnature) sú založené na precíznom spracovaní vysoko kvalitných surovín. Tropické organické šťavy z Aloe Vera, ovocia Noni alebo Gravioly sú výborným doplnkom pestrej stravy, ktorý zaistí organizmu človeka potrebné látky v podobe vitamínov, minerálov a ďalších dôležitých živín.

 

Nemecká značka SonnenMacht je zárukou vysokej akosti spracovaných surovín v BIO kvalite. Tieto suroviny sú pestované pod prísnym dohľadom v ekologickom prostredí, bez chemického ošetrovania a bez použitia chemických hnojív alebo sú šetrne zbierané priamo v divokej prírode.

Firma disponuje francúzskym národným certifikátom Agriculture Biologique, ktorý sa udeľuje podľa kritérií pre ekologické poľnohospodárstvo daných Európskou úniou. Šťavy musia obsahovať minimálne 95% BIO surovín a firma musí zaistiť čo najšetrnejšie poľnohospodárske postupy s ohľadom na udržanie rovnováhy v prírode. Certifikát nepovoľuje užívanie geneticky modifikovaných surovín, zakázané sú syntetické parfumácie, farbivá, ropné deriváty, syntetické konzervanty atd. Certifikácia je uskutočnená pod dohľadom štátnych nezávislých kontrolných orgánov.

 

> Ďalšie informácie tu

 

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Bežná cena 18,90 EUR

Naša cena 15,90 EUR

5-10 dní
akcia


novinka


novinka


akcia


Bežná cena 18,00 EUR

Naša cena 16,90 EUR

skladom
novinka


Bežná cena 18,90 EUR

Naša cena 11,90 EUR

5-10 dní


 

Naša cena 16,00 EUR

skladom
novinka


Bežná cena 13,50 EUR

Naša cena 11,90 EUR

5-10 dní


Bežná cena 9,35 EUR

Naša cena 8,90 EUR

skladom
Bežná cena 14,70 EUR

Naša cena 8,90 EUR

skladom
akcia


Bežná cena 15,32 EUR

Naša cena 14,90 EUR

skladom
novinka
 

Naša cena 13,90 EUR

skladom
novinka

MmU2YT