tatrapay online platby Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty VISAPlatba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty VISA ELECTRON

Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty MAESTRO Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty MasterCard Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty Discover Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty Diners Club

Podpora imunity prírodné liečivá

Prehľadné rozdelenie prírodných liečiv podľa chorôb

 

UPOZORNENIE:

Prírodné produkty majú podporný účinok na zvyšovanie imunity alebo pri liečbe špecifických problémov uvedených v odporúčaniach. Ich použitie však treba konzultovať s ošetrujúcim lekárom. Platí to zvlášť pre tehotné a dojčiace matky, deti, osoby užívajúce lieky a osoby s vážnymi zdravotnými problémami. Prečítajte si prosím starostlivo príbalový leták a užívajte naše produkty podľa odporúčaného postupu. Ďakujeme.


Mastichové žuvačky ELMA bez aspartamu a s prírodnými sladidlami vhodné pre deti

Žuvačky bez aspartamu a poštovné zadarmoMajú silné antimikrobiálne účinky a sú prevenciou proti vzniku zubného povlaku. Obsiahnutý xylitol pomáha redukovať ústne kyseliny, ktoré spôsobujú zubný kaz.Tradičný mastichový výrobok, žuvačky ELMA, obsahujú chiosovú mastichu (prírodnú živicu) a mastichový olej. Surová masticha, prvá „žuvačka“, bola vo východnom stredomorí obľúbená ako prostriedok na čistenie zubov a osvieženie dychu.

Účinky mastichy v ústach:

  • Obmedzuje  bakteriálne bujnenie v ústach, ktoré spôsobuje ochorenia zubov.
  • Pôsobí proti kazivosti zubov.
  • Redukuje zubný povlak.
  • Pôsobí proti zápachu z úst.

Mastichové žuvačky bez aspartamu:

  • ELMA neobsahuje aspartam ani umelé antioxidanty BHT a BHA.
  • ELMA obsahuje prírodné sladidlá: xylitol, sorbitol, mannitol.
  • ELMA má vysoký obsah xylitolu pre redukciu ústnych kyselín spôsobujúcich zubný kaz.
  • ELMA Fresh a Dental majú certifikáciu Happy Tooth pre cukrovinky nespôsobujúce zubný kaz.
  • ELMA, to je praktické balenie mastichy vždy k dispozícii pre zdravé žuvanie, ochranu zubov aj trávenie.

Ku každej objednávke balíme zdarma ochutnávku mastichových žuvačiek v hodnote 0,66 EUR (dražé Elma Dental a dražé Elma Sugar Free).


Náš TIP: Žuvačky ELMA obsahujú vo svojom zložení 5 %, resp. 2,5 % prírodnej chioskej mastichy. Ak chcete zvýšiť podiel mastichy a tým zvýrazniť jej pozitívne účinky, odporúčame Vám kombinovať žutie žuvačiek ELMA so surovou mastichou. Napite sa čistej vody, zoberte 1-2 kryštály surovej mastichy, rozžujte ich prednými zubami, zmiešajte so slinami, kým z nich nevznikne súvislá hmota a potom pridajte žuvačku ELMA. Dosiahnete tak chutné a zdravé žuvanie.
Usporiadať podľa 
Výrobca 

 

Naša cena 16,80 EURBežná cena 14,30 EUR

Naša cena 11,90 EURBežná cena 14,00 EUR

Naša cena 12,80 EUR

Bežná cena 14,00 EUR

Naša cena 12,60 EUR

Bežná cena 14,00 EUR

Naša cena 12,60 EUR

Bežná cena 28,00 EUR

Naša cena 24,90 EURBežná cena 28,00 EUR

Naša cena 24,90 EURBežná cena 35,00 EUR

Naša cena 19,90 EUR

Bežná cena 14,00 EUR

Naša cena 12,60 EURBežná cena 14,00 EUR

Naša cena 12,60 EUR

Bežná cena 14,00 EUR

Naša cena 12,60 EURBežná cena 31,00 EUR

Naša cena 18,90 EURBežná cena 28,00 EUR

Naša cena 24,90 EUR


Prírodné sladidlá

bez BHT a BHA

Xylitol proti

zubnému kazu

Happy Tooth

ELMA

Žuvačky ELMA obsahujú iba prírodné sladidlá (xylitol, sorbitol, mannitol). Bežné žuvačky obsahujú umelé sladidlá a zdroje fenylalanínu – aspartam.Pozrite sa, čo obsahuje žuvačka, ktorú obvykle žujete.

ELMA sú jediné žuvačky dostupné na trhu, ktoré neobsahujú umelé antioxidanty BHT (butylated hydroxytoluene) a BHA (butylated hydroxyanisole (BHA). Tieto latky sú silne karcinogénne. Medzi prirodzené antioxidanty patria napríklad tocopherols (vitamín E), askorbová kyselina (vitamín C) a kyselina citrónová.

 

Vysoký obsah xylitolu v žuvačkách ELMA prispieva k redukcii ústnych kyselín, ktoré spôsobujú zubný kaz.

Bolo klinicky preukázané, že xylitol je najlepší polyol, ktorý nie len nepredstavuje výživovú hodnotu pre baktérie v ústach a zabraňuje ich rastu, ale tiež spôsobuje zníženie ich výskytu v ústnej dutine.

 

 

V roku 2006 certifikovala medzinár. org. „Toothfriendly International“ žuvačky ELMA Dental ako produkt priaznivý pre zuby.

Odtiaľ získali značku kvality „Happy Tooth“, jedinú medzinárodne uznávanú ochrannú známku, ktorú je možné použiť iba pre cukrárske výrobky preukázateľne priateľské k zubom (nespôsobujú zubný kaz atď.).

ZTIxNmU0