infolinka a poradenstvo:   0908 970 702

E-shop

 

Prírodné produkty na podporu imunity. Účinné pri vírusoch a baktériách.

 Začnite rok zdravo! Zelené potraviny plné vitamínov a minerálov teraz v akcii -40% 

  Dôkladná detoxikácia organizmu pomocou Cytosanu - teraz v AKCII

 

Máte vši? Zbavte sa ich s Nitty Gritty. Vyberať hnidy s patentovaným Nitty Gritty hrebeňom je brnkačka!

 

UPOZORNENIE:

 

Prírodné produkty majú podporný účinok na zvyšovanie imunity alebo pri liečbe špecifických problémov uvedených v odporúčaniach. Ich použitie však treba konzultovať s ošetrujúcim lekárom. Platí to zvlášť pre tehotné a dojčiace matky, deti, osoby užívajúce lieky a osoby s vážnymi zdravotnými problémami. Prečítajte si prosím starostlivo príbalový leták a užívajte naše produkty podľa odporúčaného postupu. Ďakujeme.

Neprehliadnite

arr3ZĽAVA 3% NA VŠETKO, STAČÍ SA ZAREGISTROVAŤZaregistrujte sa a získate u nás okamžite zľavu vo výške 3 % na každý nákup. Vyplňte údaje... arr3AJURVÉDSKA MEDICÍNA PRIAMO Z INDIEPrinášame Vám priamo z Indie prvotriedne produkty vedúcej ajurvédskej značky PLANET... arr3Význam dobrých baktérií - fenomén mikrobiómuKeď pripravujem prednášky o imunite, častých ochoreniach a o možnostiach, ako vyčistiť telo pomocou...

Kontakty

INFOLINKA:
tel: 0908 970 702
info@mamazem.sk
8:00 - 18:00


Extrakt z grepových jadierok - prírodné antibiotikum

extrakt z grepových jadierok

Ak trpíte často nádchou, chrípkou, angínou, žalúdočnými problémami, či bojujete s baktériami alebo vírusmi,prípadne napríklad s plesňami na koži, práve pre vás prinášame dnešný krátky príspevok zostavený podľa informácií z knižky Zázračná sila grapefruitu.


Napadlo by Vás, že v jadierkach, ktoré bežne vypľúvate do koša, sa môžu ukrývať látky, účinné proti 800 kmeňom baktérií a vírusov a proti 100 kmeňom plesní a 100 kmeňom jednobunkových parazitov? Hovoríme o extrakte z grepových jadierok, ktoré je silným antibiotikom, antivirotikom aj antimykotikom. Ukazuje sa, že grepové jadierka v sebe skrývajú veľkú silu prírody zatočiť z baktériami, vírusmi ale aj plesňami, rôznymi mykózami a parazitmi. 

Objavenie:
Stalo sa
to v roku 1980 na hromade kompostu si lekár, nositeľ Einsteinovej ceny, fyzik a imunológ dr. Jocob Harich z Floridy všimol, že grepové jadierka na komposte nezhnili. V jadierkach grepu sa skrývala látka pravdepodobne účinnejšia a menej škodlivá ako všetky známe antibiotiká. Niekoľko renomovaných inštitútov (Pasteur Institut, Institut fur Mikroekologie, a ďalšie) odhalili nečakané spektrum účinkov. Ukázalo sa, že extrakt z jadierok grepu neničí iba vírusy a baktérie, ale ja kvasinky, plesne a parazity.

Účinky:
Extrakt z grepových jadierok bol s úspechom vyskúšaný u rôznych ochorení, ktoré spôsobovali oslabenie imunity, pretože jeho antimikrobiálne účinky významne posilňujú imunitný systém. Zistilo sa, že grepové jadierka pri odporúčanom dávkovaní navyše brzdia pôsobenie škodlivých črevných baktérií, ale neničia dôležité bifidobacily a počet laktobacilov sa znižuje iba nevýznamne. 
Pri užívaní extraktu navyše nehrozí predávkovanie. Podľa vedeckých výskumov je možné sa predávkovať pri užití až 4000-násobne vyššej dávky, ako je obvyklé. Človek vážiaci 80 kg by musel pri extrémnom predávkovaní vypiť približne 3,2 litra extraktu z grepových jadierok.
Kontraindikácia:
Aj grepové jadierka majú svoju kontraindikáciu – alergiu. Štatisticky 3-5% ľudí je alergických na citrusové plody a môžu teda citlivo reagovať aj na extrakt z grepových jadierok. Títo ľudia by mali začať užívať extrakt v nepatrných dávkach a dať prednosť práškovej forme, ktorá v porovnaní s tekutým extraktom obsahuje menej kyselín.

Použitie:
Extrakt z grepových semienok má vďaka svojim vlastnostiam skutočne široké použitie:

  • Choroby z prechladnutia, chrípka, nádcha, kašeľ, angína.
  • Žalúdočné a črevné infekcie.
  • Gastritída, žalúdočné a dvanástnikové vredy,
  • Mykózy, kandidózy, vrátane vaginálnych a kožných mykóz.
  • Parazitálne ochorenia.
  • Alergie.
  • Kožné ochorenia, najmä rôzne druhý plesní.
  • Ale napríklad aj dezinfekcia – používa sa v USA v nemocniciach na dezinfekciu podláh, posteľnej bielizne, do bazénov.
  • A navyše je vhodný pre ľudí, ako aj pre zvieratá a rastliny (vyskúšajte ako prírodný postrek).


Na záver ešte výrok newyorského internistu dr. Lea Gallanda, ktorý extrakt svojím pacientom predpisuje niekoľko rokov a publikoval rôzne články o jeho účinnosti proti kandidóze:
„Táto neobyčajná substancia má v sebe čosi jedinečné. Nevieme, čo vlastne jej účinnosť spôsobuje, ale v každom prípade sa tak deje bez vedľajších účinkov. Má veľkú prednosť, je veľmi spoľahlivá.“

Odporúčame vyskúšať Wink

Vyššie uvedené informácie sme prevzali z publikácie Zázračná síla grapefruitu, autori: Shalila Sharamon, Bodo J. Baginski.

Extrakt z grepových jadierok obsahuje GREPOFIT, GREPOFIT SPREJ a tinktúra GREP. Našu ponuku prírodných prípravkov s antibakteriálnymi, antivírusovými a antimykotickými účinkami nájdete tu.

 

Ďalšie zaujímavé články:

Nový Grepofit sprej, účinný pomocník pre každého

Účinky šalvie v Grepofite

Infekčná mononukleóza, poznáte ju?

Prečo užívať Vironal alebo Ako obnoviť životnú energiu?

 

YWExO