infolinka a poradenstvo:   0908 970 702

E-shop

 

Prírodné produkty na podporu imunity. Účinné pri vírusoch a baktériách.

 

 

  Dôkladná detoxikácia organizmu pomocou Cytosanu - teraz v AKCII

 

Máte vši? Zbavte sa ich s Nitty Gritty. Vyberať hnidy s patentovaným Nitty Gritty hrebeňom je brnkačka!

 

UPOZORNENIE:

 

Prírodné produkty majú podporný účinok na zvyšovanie imunity alebo pri liečbe špecifických problémov uvedených v odporúčaniach. Ich použitie však treba konzultovať s ošetrujúcim lekárom. Platí to zvlášť pre tehotné a dojčiace matky, deti, osoby užívajúce lieky a osoby s vážnymi zdravotnými problémami. Prečítajte si prosím starostlivo príbalový leták a užívajte naše produkty podľa odporúčaného postupu. Ďakujeme.

Neprehliadnite

arr3AJURVÉDSKA MEDICÍNA PRIAMO Z INDIEPrinášame Vám priamo z Indie prvotriedne produkty vedúcej ajurvédskej značky PLANET... arr3Význam dobrých baktérií - fenomén mikrobiómuKeď pripravujem prednášky o imunite, častých ochoreniach a o možnostiach, ako vyčistiť telo pomocou... arr3ZĽAVA 3% NA VŠETKO, STAČÍ SA ZAREGISTROVAŤZaregistrujte sa a získate u nás okamžite zľavu vo výške 3 % na každý nákup. Vyplňte údaje...

Kontakty

INFOLINKA:
tel: 0908 970 702
info@mamazem.sk
8:00 - 18:00

Akcia

Naša cena 4,50 EUR
skladom
Naša cena 8,80 EUR
skladom

Prírodné prípravky pre pevnejšiu a dlhšiu erekciu

Zerex pre pevnejšiu a dlhšiu erekciuZerex je určených pre všetkých pánov, ktorí chcú vylepšiť svoju erekciu - silnejšiu, pevnejšiu, dlhšiu... či zvýšiť chuť na sex a užiť si sex s partnerkou s novou energiou.

Súhrn zložiek, ktoré tieto produkty od Zerexu obsahujú, súčisto na prírodnej báze a to s kombináciou nevyhnutných aminokyselín. Ide o aminokyselinu L-Arginín. Táto aminokyselina je základnou látkou pri úspechu v boji so slabou erekciou. Okrem toho táto aminokyselina podporuje samotný vznik spermií, ako aj mužskú potenciu. Hlavnou výhodou L-Arginínu je tvorba zlúčeniny oxidu dusnatého, ktorá uvoľňuje svaly a krvné cievy vedúce do penisu. Cievy v penise sa postupne rozšíria a to takým spôsobom, že zintenzívnia prietok krvi v ňom. Dôsledkom tohto efektu muž dokáže udržať erekciu a je pripravený na pohlavný styk. L-Arginín podporuje relaxáciu ciev a predovšetkým na základe ich roztiahnutia v mieste, kde sa nachádza penis, napomáha tvrdej a dlhej erekcie u muža.

Ďalšou významnou látkou, ktorá je súčasťou produktov Zerex, je L-Citrulline, ktorá je náhradným zdrojom bunkového L-Arginínu. Množstvo L-Arginínu pomáha L-Citrulline udržovať v dostatočnej miere a s ohľadom na dostatočnú výdrž a dĺžku erekcie. Penis je aj vďaka tejto látke dostatočne prekrvený a to oveľa rýchlejšie, je opticky väčší a hrubší a samotný akt môže trvať oveľa dlhšie. Aktivitu L-Citrulline je možné postrehnúť najmä v príleve energie pri sexuálnom styku. Nebudete pociťovať únavu, ale práve naopak, chytíte druhý dych. Kyslík v tele sa začne využívať inak, čoho dôsledkom sa skvalitní sexuálny styk, erekcia a výdrž.

Ďalšou prospešnou a veľmi dôležitou látkou v boji proti slabej erekcii a výdrži, je aminokyselina L-Lyzín. Má zastúpenie na lepšom prekrvení penisu, čo sa odvíja na lepšej erekcii a tiež kvalitnejšom sexuálnom uspokojení. Muži užívajúci túto látku budú schopní lepšieho a opakovateľného výkonu, nakoľko L-Lyzín je stavebnou jednotkou všetkých bielkovín a produkuje hormóny a látky slúžiace okrem iného i na sexuálne stimuly, výdrž a regeneráciu „po“.

Tribullus terrestris je prírodným stimulantom, ktorý sa podieľa na zvýšení mužského hormónu – testosterónu, podporujúci rast mužskej sily, svalov a výkonnosti. Podporuje výdrž pri akejkoľvek fyzickej námahe, vrátane sexuálneho styku. Na základe priaznivých účinkov budete pripravený na druhé kolo skôr, ako doteraz. Navyše, užijete si styk dlhšie, pretože tento stimulant zabraňuje aj predčasnej mužskej ejakulácii, čo ocení aj nežnejšie pohlavie.

Koreň rastliny MACA značí potrebnú a dostatočnú energiu pre celý organizmus aj pre hodnotný sexuálny styk. Je skvelým činiteľom v prípade lepšieho libida, kvality a množstva spermií. Nebudete pociťovať únavu, práve naopak budete plný síl a chute po sexe. Má priaznivé výsledky v riešení dnešných najčastejších problémov u mužov, akými sú neplodnosť, impotencia, slabá erekcia a tiež problémy s prostatou.

Pomer všetkých zložiek, navyše aj všetkých vitamínov (vitamín E, mangán, ?-karotén meniaci sa v tele na vitamín A), ako aj niektorých dôležitých minerálov (vápnika, zinku, horčíku,...), zodpovedajúci príslušným normám s cieľom nástupu dostatočnej erekcie u mužov, ako aj potrebnej chute a intenzity na sex.

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Bežná cena 19,50 EUR

Naša cena 13,90 EUR

skladom
akcia


 

Naša cena 17,90 EUR

skladom


Bežná cena 4,95 EUR

Naša cena 4,70 EUR

skladom


Bežná cena 6,60 EUR

Naša cena 6,20 EUR

skladom
Bežná cena 19,50 EUR

Naša cena 16,90 EUR

skladom
akcia


Bežná cena 19,50 EUR

Naša cena 14,90 EUR

skladom
akcia


Bežná cena 19,50 EUR

Naša cena 16,90 EUR

skladom


Bežná cena 19,50 EUR

Naša cena 16,90 EUR

skladom
Bežná cena 9,60 EUR

Naša cena 7,20 EUR

skladom
akcia
Bežná cena 8,20 EUR

Naša cena 4,50 EUR

skladom
akcia


Bežná cena 21,90 EUR

Naša cena 20,90 EUR

skladom
akcia

Y2U5NDcz