tatrapay online platby Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty VISAPlatba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty VISA ELECTRON

Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty MAESTRO Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty MasterCard Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty Discover Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty Diners Club

Podpora imunity prírodné liečivá

Prehľadné rozdelenie prírodných liečiv podľa chorôb

 

UPOZORNENIE:

Prírodné produkty majú podporný účinok na zvyšovanie imunity alebo pri liečbe špecifických problémov uvedených v odporúčaniach. Ich použitie však treba konzultovať s ošetrujúcim lekárom. Platí to zvlášť pre tehotné a dojčiace matky, deti, osoby užívajúce lieky a osoby s vážnymi zdravotnými problémami. Prečítajte si prosím starostlivo príbalový leták a užívajte naše produkty podľa odporúčaného postupu. Ďakujeme.


Problémy s ušami, hučanie, zaliehanie, svrbenie. Zápaly stredného ucha.

AUDIRON: Audiron pôsobí proti svrbeniu vonkajšieho zvukovodu, hučaniu a zaliehaniu v ušiach, aj pri nedoslýchavosti. Najčastejšie sa uplatňuje predovšetkým u detských zápalov stredného ucha, ktoré je kvôli anatomicky kratšej a užšej Eustachovej trubici oveľa náchylnejšie na zápaly než ucho dospelého človeka.
GINKO: Znižuje šumenie a praskanie v ušiach. Uplatňuje sa pri liečbe tinnitu.
RENOL: Predchádza opakujúcim sa zápalom stredného ucha.
DROSERIN: Účinne pôsobí pri zápaloch stredného ucha. Krém Droserin aplikujeme s vonkajšej strany ucha spolu s kvapkami AUDIRON.
Usporiadať podľa 
Výrobca 

Bežná cena 12,90 EUR

Naša cena 11,90 EURBežná cena 34,00 EUR

Naša cena 25,90 EUR

Bežná cena 14,70 EUR

Naša cena 13,90 EURBežná cena 47,90 EUR

Naša cena 44,90 EUR

 

Naša cena 12,00 EUR

Bežná cena 36,30 EUR

Naša cena 28,90 EUR

Bežná cena 34,50 EUR

Naša cena 29,90 EUR


OWI2MmE5