infolinka a poradenstvo:   0908 970 702

E-shop

Cytosan Akcia len 26,90 EUR

 

 

UPOZORNENIE:

 

Prírodné produkty majú podporný účinok na zvyšovanie imunity alebo pri liečbe špecifických problémov uvedených v odporúčaniach. Ich použitie však treba konzultovať s ošetrujúcim lekárom. Platí to zvlášť pre tehotné a dojčiace matky, deti, osoby užívajúce lieky a osoby s vážnymi zdravotnými problémami. Prečítajte si prosím starostlivo príbalový leták a užívajte naše produkty podľa odporúčaného postupu. Ďakujeme.

Neprehliadnite

arr3AJURVÉDSKA MEDICÍNA PRIAMO Z INDIEPrinášame Vám priamo z Indie prvotriedne produkty vedúcej ajurvédskej značky PLANET... arr3Význam dobrých baktérií - fenomén mikrobiómuKeď pripravujem prednášky o imunite, častých ochoreniach a o možnostiach, ako vyčistiť telo pomocou... arr3ZĽAVA 3% NA VŠETKO, STAČÍ SA ZAREGISTROVAŤZaregistrujte sa a získate u nás okamžite zľavu vo výške 3 % na každý nákup. Vyplňte údaje...

Kontakty

INFOLINKA:
tel: 0908 970 702
info@mamazem.sk
8:00 - 18:00

Prevencia celulitídy a zlepšenie stavu celulitídy.

CYTOVITAL: Účinne pôsobí pri silných poškodeniach kože, aj pri celulitíde. Pre zvýšenie efektu odporúčame súčasné vnútorné užívanie prípravku Gynex, Korolen alebo Stimaral.
MATUZALEM INTERNAL: Pri užívaní Matuzalemu Internal sa rapídne znižuje výskyt celulitídy (stačí preventívne dávkovanie 1 tbl denne počas 1 mesiaca, kúru opakovať každé 4 mesiace). Tento efekt môžete podporiť súčasnou aplikáciou MATUZALEM Telového mlieka.
Čaj CELULITÍDA: Čaj Celulitída napomáha proti vzniku a rozvoju celulitídy a zmierňuje lymfatické opuchy.
Usporiadať podľa 
Výrobca  

 

Naša cena 17,90 EUR

skladom


 

Naša cena 12,00 EUR

skladom


Bežná cena 14,70 EUR

Naša cena 13,90 EUR

skladom


Bežná cena 47,90 EUR

Naša cena 44,90 EUR

skladom
Bežná cena 4,90 EUR

Naša cena 4,50 EUR

skladom

MjE0YT