tatrapay online platby Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty VISAPlatba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty VISA ELECTRON

Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty MAESTRO Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty MasterCard Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty Discover Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty Diners Club

Mastichove kapsule akcia

Akcia na mamazem

Podpora imunity prírodné liečivá

Prehľadné rozdelenie prírodných liečiv podľa chorôb

 

UPOZORNENIE:

Prírodné produkty majú podporný účinok na zvyšovanie imunity alebo pri liečbe špecifických problémov uvedených v odporúčaniach. Ich použitie však treba konzultovať s ošetrujúcim lekárom. Platí to zvlášť pre tehotné a dojčiace matky, deti, osoby užívajúce lieky a osoby s vážnymi zdravotnými problémami. Prečítajte si prosím starostlivo príbalový leták a užívajte naše produkty podľa odporúčaného postupu. Ďakujeme.


Prírodné vitamíny a minerály počas dojčenia a podpora tvorby materského mlieka

SHATAVARI

Jednou z najúčinnejších bylín na podporu kojenia je SHATAVARI. Nielen že podporuje laktáciu, ale navyše posilňuje maternicu a regeneruje ženské orgány namáhané tehotenstvom a pôrodom. Shatavari zvyšuje produkciu materského mlieka prirodzene, účinkuje na prírodnej báze bez akýchkoľvek vedľajších účinkov pre matku aj dieťa, zlepšuje laktáciu, posilňuje maternicu a zlepšuje celkové zdravie matky. Je to jedna z najlepších bylín na tento účel plná antioxidantov a živín.

Neprehliadnite zaujímavý článok: Pôrod, dojčenie, ranné materstvo.

Náš tip: Pre tehuľky u nás nájdete veľa ďalších prírodných prípravkov. Ak hľadáte prírodné liečivá vhodné pre tehotné mamičky, najprv vyhľadajte liečivá pre konkrétny zdravotný problém v kategórii PODĽA CHORÔB. Potom hľadajte tie prípravky, ktoré majú oranžovú ikonutehotné/kojace mamičky.“ Napríklad PODĽA CHORÔB -> prechladnutie, kašeľ, chrípka a v tejto kategórii sú pre vás vhodné napríklad prípravky FLAVOCEL alebo VIRONAL.

Usporiadať podľa 
Výrobca Bežná cena 12,90 EUR

Naša cena 11,90 EURBežná cena 25,40 EUR

Naša cena 22,90 EUR

Bežná cena 24,90 EUR

Naša cena 22,90 EURBežná cena 12,70 EUR

Naša cena 11,90 EUR


ZThmMj