tatrapay online platby Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty VISAPlatba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty VISA ELECTRON

Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty MAESTRO Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty MasterCard Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty Discover Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty Diners Club

Podpora imunity prírodné liečivá

Prehľadné rozdelenie prírodných liečiv podľa chorôb

 

UPOZORNENIE:

Prírodné produkty majú podporný účinok na zvyšovanie imunity alebo pri liečbe špecifických problémov uvedených v odporúčaniach. Ich použitie však treba konzultovať s ošetrujúcim lekárom. Platí to zvlášť pre tehotné a dojčiace matky, deti, osoby užívajúce lieky a osoby s vážnymi zdravotnými problémami. Prečítajte si prosím starostlivo príbalový leták a užívajte naše produkty podľa odporúčaného postupu. Ďakujeme.


Prírodné prípravky vhodné na prípravu na tehotenstvo aj počas neho

Odporúčame:

DERMATON OIL: Dermaton Oil je vynikajúci ako tehotenský olej aj olej pre bábätká. Tvoria ho čisto prírodné látky, krásne vonia a v lete určite oceníte, že odpudzuje hmyz vrátane komárov a kliešťov. S praktickým rozprašovačom.
VITAMARIN:

Vitamarin je výborný prírodný zdroj vitamínu D, vitamínu A a jódu. Je veľmi vhodný na prípravu tela na tehotenstvo, pozitívne ovplyvňuje vývoj plodu a pomáha udržať tehotenstvo.

Neprehliadnite zaujímavý článok: Pôrod, dojčenie, ranné materstvo.

Náš tip: Pre tehuľky u nás nájdete veľa ďalších prírodných prípravkov. Ak hľadáte prírodné liečivá vhodné pre tehotné mamičky, najprv vyhľadajte liečivá pre konkrétny zdravotný problém v kategórii PODĽA CHORÔB. Potom hľadajte tie prípravky, ktoré majú oranžovú ikonutehotné/kojace mamičky.“ Napríklad PODĽA CHORÔB -> prechladnutie, kašeľ, chrípka a v tejto kategórii sú pre vás vhodné napríklad prípravky FLAVOCEL alebo VIRONAL.

Usporiadať podľa 
Výrobca 

Bežná cena 12,90 EUR

Naša cena 11,90 EURBežná cena 14,70 EUR

Naša cena 13,90 EURBežná cena 47,90 EUR

Naša cena 44,90 EURBežná cena 13,00 EUR

Naša cena 11,90 EURBežná cena 25,40 EUR

Naša cena 22,90 EUR

 

Naša cena 12,00 EURBežná cena 24,90 EUR

Naša cena 22,90 EURBežná cena 12,70 EUR

Naša cena 11,90 EUR
MGQ4Yjc2M