tatrapay online platby Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty VISAPlatba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty VISA ELECTRON

Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty MAESTRO Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty MasterCard Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty Discover Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty Diners Club

Podpora imunity prírodné liečivá

Prehľadné rozdelenie prírodných liečiv podľa chorôb

 

UPOZORNENIE:

Prírodné produkty majú podporný účinok na zvyšovanie imunity alebo pri liečbe špecifických problémov uvedených v odporúčaniach. Ich použitie však treba konzultovať s ošetrujúcim lekárom. Platí to zvlášť pre tehotné a dojčiace matky, deti, osoby užívajúce lieky a osoby s vážnymi zdravotnými problémami. Prečítajte si prosím starostlivo príbalový leták a užívajte naše produkty podľa odporúčaného postupu. Ďakujeme.


Prírodné prípravky na podporu chuti do jedla pre deti a dospelých

DIGESTION SUPPORT (Podpora trávenia) Tieto ajurvédske kapsuly pripravené v súlade s prastarými princípmi ajurvédy podporujú trávenie, napomáhajú správnemu vylučovaniu tráviacich štiav a prirodzene zvyšujú chuť do jedla.
REGALEN Regalen upravuje tráviace procesy, trávenie a správne vstrebávanie živín, vitamínov a minerálov, pomáha pri nechutenstve, pálení záhy, pocitoch plnosti, nadúvaní, pri žalúdočnej nevoľnosti a zápachu z úst.
KONDURANGO (tinktúra): Bylinná tinktúra KONDURANGO napomáha pri nechutenstve, zníženej tráviacej funkcii pankreasu. Zvyšuje imunitu, zlepšuje tvorbu tráviacich enzýmov pankreasu. Odporúčame doplniť bylinnými čajmi NADÚVANIE a PANKREAS.
RAKYTNÍK (tinktúra): Rakytník je doplnkom liečby pri problémoch so žalúdkom, podporuje liečenie očných problémov, vhodný aj v období rekonvalescencie. Rakytník obnovuje chuť do jedla.
Usporiadať podľa 
Výrobca 

Bežná cena 35,80 EUR

Naša cena 29,90 EURBežná cena 17,90 EUR

Naša cena 15,90 EURBežná cena 36,30 EUR

Naša cena 28,90 EURBežná cena 17,90 EUR

Naša cena 15,90 EUR


ZjQ5NWY