tatrapay online platby Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty VISAPlatba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty VISA ELECTRON

Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty MAESTRO Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty MasterCard Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty Discover Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty Diners Club

Mastichove kapsule akcia

Akcia na mamazem

Podpora imunity prírodné liečivá

Prehľadné rozdelenie prírodných liečiv podľa chorôb

 

UPOZORNENIE:

Prírodné produkty majú podporný účinok na zvyšovanie imunity alebo pri liečbe špecifických problémov uvedených v odporúčaniach. Ich použitie však treba konzultovať s ošetrujúcim lekárom. Platí to zvlášť pre tehotné a dojčiace matky, deti, osoby užívajúce lieky a osoby s vážnymi zdravotnými problémami. Prečítajte si prosím starostlivo príbalový leták a užívajte naše produkty podľa odporúčaného postupu. Ďakujeme.


Podpora svalstva maternice a podpora vstrebávania cýst

Odporúčame:

ALCHEMILKA:

Podporuje pružnosť svalstva maternice, zlepšuje menštruáciu, priaznivo pôsobí pri ženských zápaloch. Odporúčame doplniť bylinným čajom ŽENSKÝ.

MALINÍK: Zlepšuje hormonálne funkcie pohlavných orgánov u mladých žien, znižuje výskyt ovariálnych cýst, tlmí zápaly pošvy, upravuje menštruačný cyklus a to najmä u mladých žien. Pre zvýšenie účinku odporúčame kombinovať so ŽENSKÝM ČAJOM alebo s čajom ANTICANDID a striedať s tinktúrou NECHTÍK.
SHATAVARI: Shatavari je najlepšia byliny spomedzi ajurvédskych byliniek na ženské problémy vôbec. Je veľmi nápomocná pri liečbe cýst. Odporúčame pozrieť si VIDEO uvedené nižšie. Podľa odporúčanie ajurvédy sa kombinuje so senovkou gréckou - FENUGREEK.

Neprehliadnite zaujímavý článok: Cysty na vaječníku (popis a liečba)

Pozrite si video o liečbe cýst podľa ajurvédy: Shatavari - účinky a použitie podľa ajurvédy

Usporiadať podľa 
Výrobca 

Bežná cena 38,40 EUR

Naša cena 35,90 EURBežná cena 15,70 EUR

Naša cena 13,90 EURBežná cena 26,75 EUR

Naša cena 23,90 EURBežná cena 34,00 EUR

Naša cena 25,90 EURBežná cena 41,20 EUR

Naša cena 30,90 EUR

Bežná cena 36,30 EUR

Naša cena 28,90 EUR

Bežná cena 19,50 EUR

Naša cena 17,50 EUR

Bežná cena 36,30 EUR

Naša cena 28,90 EUR
NTBlN2NjY