tatrapay online platby Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty VISAPlatba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty VISA ELECTRON

Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty MAESTRO Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty MasterCard Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty Discover Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty Diners Club

Mastichove kapsule akcia

Akcia na mamazem

Podpora imunity prírodné liečivá

Prehľadné rozdelenie prírodných liečiv podľa chorôb

 

UPOZORNENIE:

Prírodné produkty majú podporný účinok na zvyšovanie imunity alebo pri liečbe špecifických problémov uvedených v odporúčaniach. Ich použitie však treba konzultovať s ošetrujúcim lekárom. Platí to zvlášť pre tehotné a dojčiace matky, deti, osoby užívajúce lieky a osoby s vážnymi zdravotnými problémami. Prečítajte si prosím starostlivo príbalový leták a užívajte naše produkty podľa odporúčaného postupu. Ďakujeme.


PODĽA CHORÔB / podpora pamäte a sústredenia

Brahmi: Brahmi je najcennejšou bylinou v ajurvédskej medicíne na prirodzenú podporu pamäte a sústredenia. Je známa svojím povzbudzujúcim a posilňujúcim efektom na nervovú sústavu a mozog ako aj kardiovaskulárnu sústavu.
Stimaral: Stimaral je koncentrát zostavený na základe čínskej medicíny. Zlepšuje činnosť mozgu, podporuje sústredenie, pamäť, vnímavosť, matematické schopnosti, dobre pôsobí na autistické deti.

Neprehliadnite zaujímavý článok: Brahmi - potrava pre mozog, podpora pamäte

Usporiadať podľa 
Výrobca 

Bežná cena 30,90 EUR

Naša cena 27,90 EURBežná cena 24,90 EUR

Naša cena 22,90 EURBežná cena 19,50 EUR

Naša cena 17,50 EURBežná cena 16,00 EUR

Naša cena 14,90 EURBežná cena 12,70 EUR

Naša cena 11,90 EUR


ZjY3MTMxNm