tatrapay online platby Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty VISAPlatba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty VISA ELECTRON

Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty MAESTRO Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty MasterCard Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty Discover Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty Diners Club

Mastichove kapsule akcia

Akcia na mamazem

Podpora imunity prírodné liečivá

Prehľadné rozdelenie prírodných liečiv podľa chorôb

 

UPOZORNENIE:

Prírodné produkty majú podporný účinok na zvyšovanie imunity alebo pri liečbe špecifických problémov uvedených v odporúčaniach. Ich použitie však treba konzultovať s ošetrujúcim lekárom. Platí to zvlášť pre tehotné a dojčiace matky, deti, osoby užívajúce lieky a osoby s vážnymi zdravotnými problémami. Prečítajte si prosím starostlivo príbalový leták a užívajte naše produkty podľa odporúčaného postupu. Ďakujeme.


Podpora správneho fungovania lymfatického systému a zníženie opuchov

RENOL: RENOL stimuluje činnosť lymfatického a imunitného systému, zbavuje telo ťažkých kovov, eliminuje opuchy dolných končatín a očných viečok. Pozitívne ovplyvňuje krv a lymfu.
LYMFA čaj: Bylinný čaj LYMFA podporuje správne fungovanie lymfatického systému, pôsobí proti opuchom a zápalom. Je vhodný ako doplnková liečba pri zápaloch lymfatického systému, onkologických ochoreniach a celulitíde. Odporúčame doplniť púčikovou tinktúrou GOTUKOLA a TÚŽOBNÍK.
Usporiadať podľa 
Výrobca Bežná cena 43,20 EUR

Naša cena 33,00 EUR

Bežná cena 34,00 EUR

Naša cena 25,90 EUR 

Naša cena 12,00 EUR 

Naša cena 12,00 EURBežná cena 36,30 EUR

Naša cena 28,90 EURBežná cena 8,20 EUR

Naša cena 6,90 EURBežná cena 21,90 EUR

Naša cena 16,90 EUR

Bežná cena 47,60 EUR

Naša cena 39,90 EUR

Bežná cena 36,30 EUR

Naša cena 28,90 EUR
ZmExYjQ4M