tatrapay online platby Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty VISAPlatba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty VISA ELECTRON

Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty MAESTRO Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty MasterCard Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty Discover Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty Diners Club

Mastichove kapsule akcia

Akcia na mamazem

Podpora imunity prírodné liečivá

Prehľadné rozdelenie prírodných liečiv podľa chorôb

 

UPOZORNENIE:

Prírodné produkty majú podporný účinok na zvyšovanie imunity alebo pri liečbe špecifických problémov uvedených v odporúčaniach. Ich použitie však treba konzultovať s ošetrujúcim lekárom. Platí to zvlášť pre tehotné a dojčiace matky, deti, osoby užívajúce lieky a osoby s vážnymi zdravotnými problémami. Prečítajte si prosím starostlivo príbalový leták a užívajte naše produkty podľa odporúčaného postupu. Ďakujeme.


Prírodná podporná liečba endometriózy

Odporúčame:

GYNEX: Harmonizuje hormonálny systém (hypofýzu, štítnu žľazu, pankreas, nadobličky a vaječníky). Upravuje menštruačný cyklus, predchádza bolestivej, nepravidelnej alebo silnej menštruácii a predmenštruačnému syndrómu; pomáha pri gynekologických zápaloch, kvasinkových   infekciách, cystách na vaječníkoch a ochoreniach prsníkov. Podporuje plodnosť u žien aj u mužov.
KOROLEN: Harmonizuje hormonálny systém (najmä hypofýzu, epifýzu a týmus), minimalizuje problémy súvisiace s pubertou a prechodom, priaznivo pôsobí na hladinu hormónov dôležitých pre otehotnenie. Odporúča sa pri liečbe endometriózy.
Usporiadať podľa 
Výrobca 

Bežná cena 43,20 EUR

Naša cena 33,00 EUR

Bežná cena 41,20 EUR

Naša cena 30,90 EURBežná cena 59,00 EUR

Naša cena 48,50 EUR

Bežná cena 25,40 EUR

Naša cena 22,90 EURBežná cena 36,30 EUR

Naša cena 28,90 EURBežná cena 19,50 EUR

Naša cena 17,90 EURBežná cena 19,50 EUR

Naša cena 17,90 EUR

Bežná cena 36,30 EUR

Naša cena 28,90 EUR

Bežná cena 19,50 EUR

Naša cena 17,50 EUR


NDhmZGM5M