infolinka a poradenstvo:   0919 461 051

E-shop

 

Prírodné produkty na podporu imunity. Účinné pri vírusoch a baktériách.

  

 

UPOZORNENIE:

 

Prírodné produkty majú podporný účinok na zvyšovanie imunity alebo pri liečbe špecifických problémov uvedených v odporúčaniach. Ich použitie však treba konzultovať s ošetrujúcim lekárom. Platí to zvlášť pre tehotné a dojčiace matky, deti, osoby užívajúce lieky a osoby s vážnymi zdravotnými problémami. Prečítajte si prosím starostlivo príbalový leták a užívajte naše produkty podľa odporúčaného postupu. Ďakujeme.

Neprehliadnite

arr3Fantastická päťkaNový koncept Pentagramu NADČASOVÚ MYŠLIENKU PENTAGRAMU®, PRETRVÁVAJÚCU UŽ TAKMER 25 ROKOV, POSÚVAME... arr3ZĽAVA 3% NA VŠETKO, STAČÍ SA ZAREGISTROVAŤZaregistrujte sa a získate u nás okamžite zľavu vo výške 3 % na každý nákup. Vyplňte údaje... arr3AJURVÉDSKA MEDICÍNA PRIAMO Z INDIEPrinášame Vám priamo z Indie prvotriedne produkty vedúcej ajurvédskej značky PLANET... arr3Význam dobrých baktérií - fenomén mikrobiómuKeď pripravujem prednášky o imunite, častých ochoreniach a o možnostiach, ako vyčistiť telo pomocou...

Kontakty

INFOLINKA:
tel: 0908 970 702
info@mamazem.sk
8:00 - 18:00


Alopecia - padanie vlasov a vytváranie lysín vo vlasoch

Najčastejšou príčinou rozširujúcich sa lysiniek na vlasovej časti hlavy sú premnožené hubovité mikroorganizmy – plesne a kvasinky narušujúce normálny rast vlasov. Riešením je likvidácia patogénnych húb za pomoci elixíru Fungilen (podľa miery postihnutia je nutné zopakovať niekoľko šestýždenných ozdravných kúr) a obnova bunkových štruktúr vlasových folikúl nasadením elixíru Fructavit (bez obáv je možné užívať aj dlhšiu dobu, pokým nezačnú rásť nové vlasy).

Súčasne je potrebné nastoliť zodpovednú diétu spočívajúcu v maximálnom obmedzení rafinovaného cukru, kysnutého pečiva, piva, vína, zeleniny nakladanej v octe, kečupu, tatarky, hrozienok a sladených jogurtov. Vlasy umývať šetrnými prírodnými šampónmi.

Doporučené dávky elixíru -  začína sa Fungilenom – 2 flaštičky, potom 1 x Detoxilen + laktobacily a na záver Fructavit 2 flaštičky. Podľa miery postihnutia sa táto kúra opakuje aj niekoľko krát počas roka.

Zdroj: Lexikón zdraví, bylinkár Martin Kolár

 

OGI1Nz