tatrapay online platby Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty VISAPlatba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty VISA ELECTRON

Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty MAESTRO Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty MasterCard Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty Discover Platba online cez TATRABANKA CARDPAY pre karty Diners Club

Podpora imunity prírodné liečivá

Prehľadné rozdelenie prírodných liečiv podľa chorôb

 

UPOZORNENIE:

Prírodné produkty majú podporný účinok na zvyšovanie imunity alebo pri liečbe špecifických problémov uvedených v odporúčaniach. Ich použitie však treba konzultovať s ošetrujúcim lekárom. Platí to zvlášť pre tehotné a dojčiace matky, deti, osoby užívajúce lieky a osoby s vážnymi zdravotnými problémami. Prečítajte si prosím starostlivo príbalový leták a užívajte naše produkty podľa odporúčaného postupu. Ďakujeme.


img Košík

Názov
Množstvo
Cena s DPH
DPH
Celkom s DPH
CELKOM bez DPH
CELKOM s DPH
0,00 EUR
0,00 EUR
Spôsob dopravy
 
Spôsob platby
+2,99 EUR
+2,99 EUR
+3,50 EUR
+3,39 EUR
0 EUR
+0,60 EUR
+1,10 EUR
0 EUR
 
Zvoľte najprv spôsob dopravy a následne spôsob platby.

Využite online platbu cez PLATOBNÚ KARTU (zabezpečená online služba CardPay TatraBanky)

Balík na poštu (najbližšia pošta) - znamená, že balík bude automaticky doručený na poštu, ktorá je najbližšia k Vami zadanej dodacej adrese.

Balík na poštu (vyberiem poštu ručne) - v ďalšom kroku si môžete vybrať zo zoznamu ľubovoľnú poštu, na ktorú sa má balík doručiť.

NAD 60 EUR BALÍK NA POŠTU ZDARMA!

NAD 100 EUR KURIÉR A PLATBA DOBIERKOU ZDARMA!
Njg2NzQ4Yz